Příspěvky uživatele - Roman-Lesnictví a dř

Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 18.2.2015
Co se týče přípravku, který vede pilník, zřejmě máte na mysli tzv. "automat". Mám zkušenost pouze od Oregonu. Výhody: přesné naostření řetězu díky dorazovým šroubkům, univerzální na všechny průměry pilníků, včetně plochého na sundavání omezovačů.... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 18.2.2015
Na co jej budete potřebovat a jaký máte finanční limit?
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 17.2.2015 Obsahuje fotku
Pánové, oběma Vám dávám za pravdu! Víte chlapi, ono to je všechno o lidech, jak se chovají ke svým věcem. Znám profíky, kteří jsou na své nářadí pečlivý a pila jim díky údržbě vydrží déle a další, kteří pouze řežou, dolévají PHM, olej a mění řetězy.... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 17.2.2015 Obsahuje fotku
Zapoměl jsem se přihlásit. Zasílám další fotografie
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 16.2.2015
Jardo, já mám obyčejného plasťáka za 1000Kč a použiju jí max. 2x do roka pouze na srovnání zubů, když říznu do kamene, nebo do klínu. Nějaký rádoby dřevorubec se mi tu kdysi smál, když jsem napsal, že po srovnání řetězu bruskou si řetěz přebrousím... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.2.2015 Obsahuje fotku
Pro pána 81.140 a 81.136 : pokusím se Vám odpovědět oběma :) Záleží, jakou pilu od Stihlu chcete. Profi pily mají delší životnost a také se jim povedly. S hobby pilami už to je o malinko horší, to mohu potvrdit ze své zkušenosti a ze zkušeností... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 15.2.2015
Pánové Vám vcelku srozumitelně napsali svůj názor. Já Vám poradím za sebe-ani jedno, ani druhé! Naučte se řetězy si sám naostřit v ruce a hlavně se toho nebojte. Není to tak složité. Musíte mít ale představu, jak takový řetěz má vypadat a musíte mít... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.2.2015
Četl jsem zde doporučení hobby Sola. Nekupoval bych. Tyto pily jsem měl minulý týden v ruce. Brzda řetězu je moc blízko k rukojeti. Páka brzdy Vás bude tlačit do ruky. Nedovedu si představit řezat v zimních rukavicích.
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.2.2015 Obsahuje fotku
Vytáhne se každý řetěz. V čem je Stihl řetěz nebezpečný? Že jste si shodil omezovače na brusce? Stihl si nechává řezací soupravy vyrábět ve Švýcarsku a Švýcaři vyrábějí i kvalitní nože, jak do kuchyně, tak pro běžné používání. Souhlasím, Stihl má... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 13.2.2015
Kdybych si měl koupit pilu pouze pro doma, jako zahrádkář do hranice 6 tis., jak uvádí tazatel. Jednalo by se pouze o prořezávání stromů a občasného poražení nějakého stromku, sem tam na výsek slabého paliva z prořezávek, nebo zbytků po těžbě,... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 13.2.2015
MS 211 není špatná pila, ale také má své mouchy. Mohu toto tvrzení napsat ze zkušeností, když jsem pilu používal na lehčí práce v lesnictví (opravy,  stavby oplocenek a mysliveckých zařízení, prostřihávky, slabé prořezávky a výřezy nežádoucích... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 9.2.2015
Také mám v autě vše ukryté a přikryté. Hechtku vozím zabalenou v papírovém pytli u spolujezdce. Po mé zkušenosti, nářadí v autě vozím pouze jedno. Raději si dojedu domů na oběd a nářadí prohodím, nebo si zorganizuji práci jinak. Vcelku se mi... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 9.2.2015
Také se v nich nevyznám. Jenom-že, po mé špatné zkušenosti, kdy se mi dva nepřizpůsobivý občané pokoušeli vykrást auto, ve kterém byla profesionální pila, nezbylo nic jiného, než-li koupit nejlevnější pilu, která přeřízne kmen, který leží přes cestu,... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 9.2.2015 Obsahuje fotku
Když jsem si před pár roky koupil pilu Hecht 44 do pracovního auta a na horší a špinavé práce, kde je dražších profi pil škoda, po prvním čištěním vzduchového filtru se strhl závit, který ani v materiálu nebyl. Závadu jsem neraklamoval, protože bych... celý příspěvek >
Pily Patriot, 8.2.2015
Ve čtvrtek jsem ji měl v Mtf. v ruce a okamžitě jsem jí položil zpět na špalek. Sám prodejce mě ji nedoporučil. Obrázek si udělejte sám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika