Příspěvky uživatele - 89.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Ten nějaký FO, nebo co jsem zač, o tlakovém mazání motoru nezačal. Jen jsem poskytl odkaz na typ motoru, který není mazán rozstřikem, ale má čerpadlo, které dodává olej do důležitých částí motoru, tekže tento motor může v případě použití v sekačce... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Bylo by dobré, kdybyste vysvětlil váš příspěvek. Bohužel je pro mě nepochopitelný. Motory SV B&S jsou u provedení Clasic (ikdyž jsou u nás asi nejpočetnější). ostatní jsou OHV. A podle účelu použití jsou vyráběny různé varianty. Pokud má motor... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Podívejte se ještě jednou. Ne každá 850 tlakové mazání má. Ta co jsem uvedl typové označení Series 850 62/22 I/C ho má. Toto není žádný blud. FO
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 19.7.2014
tento typ tlakové mazání má: Series 850 62/22 I/C FO
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 13.7.2014
Já mám zkušenosti s Blanicí a Vari Lucinou. S ohledem na počet otáček bubnu nemůže být nedoseknutí, nebo vynechání způsobeno velkou pojezdovou rychlostí. Problémy kromě již zmínených (ostrost, pohyblivost nožů) také sekanou trávou. Pokud je polehlá.... celý příspěvek >
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 12.7.2014
Mám také bubnovku, sekám na horách a velké svahy mě donutí použít křoviňák. Bubnovku jsem volil Blanici s motorem Tecumseh, který má tlakové mazání, takže s ním zvládám i velké svahy. Je hodně míst, kam s ní ale nemohu. Dále sekám velkou plochu... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 10.7.2014
Romane, ta fotka je moc pěkná. Když mi bylo asi 10 roků, chytal jsem vranky a raky (na Rumbursku, je to ale hodně dávno), když jsem uslyšel hlasité pištění. Vyběhl jsem na cestu a tam veliká užovka táhla za nohu velikou ropuchu. Couvala. Táhla ji... celý příspěvek >
Přípravek na rovnání klikovky motorů sekaček, 8.7.2014
Je třeba vycházet z mechanizmu ohnutí klikového hřídele, To přece vznikne setrvačností nože sekačky. Když jeden konec narazí na tvrdou překážku, tak ten se stane středem otáčení a setrvačná síla působí kolmo na hřídel a je veliká. T toho se dá vyjít... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika