Číhání na jaro



All - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (125) - 158.104 (?)
26.2.2011 22:51
U nás na zahrádce je zatím všechno promrzlé, nic zatím nekvete. Jaro zatím připomínají jenom zpívající fóglíci, kteří zažívají v tomto období nejhorší dny v roce, protože v přírodě po dlouhé zimě toho moc k snědku nezůstalo. O to víc je to zajímavé u krmítka. Nyní se na slunečnici krmí i druhy, které jsem zde v zimě neviděl :-)
číhá a jaro nikde...........
číhá a jaro nikde...........
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 27.3.2010 20:01
tak ja hlasim take jaro... mam tu par fotek.dneska jsem se prosla po zahradce a zahrade...ovocny sad je snim asi amen,,,,,,a zbyla mi jen okrasna. tak ponicene stromky jsem nefotila ale alespon ty hezke veci jsem nafotila pro radost
tulipan
tulipan
sněženky
sněženky
sedmikraska
sedmikraska
zizalky
zizalky
kocicky
kocicky
rebcik kralovsky
rebcik kralovsky
jahody
jahody
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?), 27.3.2010 23:36

Taky jsem fotil jen tak pro radost.:-).

Krokusy
Krokusy
Skalka
Skalka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Brasica1 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 19.216 (?), 6.2.2011 16:14

 tak co už vám něco kvete? To je moje- První jarní kvítí-talovíny

talovíny
talovíny
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 6.2.2011 16:25

no snezenky co vykvetly v tom lednu tak snad budou i odkvetat :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 6.2.2011 19:39

Na zahradě nám kvetou jenom čemeřice. Dnes bylo ale tak fantastické počasí, že jsem vyrazila odpoledne ven a stříhala, řezala, byla to nádhera. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 26.2.2011 19:54

 U nás nekvete zatím nic, ale už taje. Zdeněk



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 26.2.2011 20:09

aspon, ze narcisum jsou jiz videt poupata :-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rozinka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 4.182 (?), 26.2.2011 21:19

Dnes si k nám přišly hrát do koruny akátů tři veverky. Už se taky nemůžou dočkat jara a tak jsem je vyfotila. Podařilo se mi zachytit jen dvě, protože ta jejich rychlost byla nad mé síly zabrat je pohromadě.




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
All - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (125) - 158.104 (?), 26.2.2011 22:51
U nás na zahrádce je zatím všechno promrzlé, nic zatím nekvete. Jaro zatím připomínají jenom zpívající fóglíci, kteří zažívají v tomto období nejhorší dny v roce, protože v přírodě po dlouhé zimě toho moc k snědku nezůstalo. O to víc je to zajímavé u krmítka. Nyní se na slunečnici krmí i druhy, které jsem zde v zimě neviděl :-)
číhá a jaro nikde...........
číhá a jaro nikde...........
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 26.2.2011 23:21

U nás je též ještě zima, téměř bez námky blížícího se jara. Sice nějaké jarní kytičky vykukují, ale nic moc to zatím není. Z kuchyně pozoruji také ptáčky v krmítku, dneska tam hodně dlouho byl strakapůd, veverky mám dvě a vydrží si hrozně dlouho hrát a skákat, je to moc príma podívaná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika