Farely - Farbaly - Farhial



Alena z Kroměříže - (45) - 155.130 (?)
29.8.2017 13:41

Otázka je, či tá chuť je netradičná celkovo vzhľadom k aktuálnemu sortimentu ovocia alebo vzhľadom k tradičnej marhuľovej chuti.

Je netradiční vzhledem k aktuálnímu sortimentu ovocia i vzhledem k tradiční meruňkové chuti.

Z Vašich príspevkov vyššie som vyrozumel, že pestujete niečo čo sa tvári ako marhuľa, ale chutí to diametrálne odlišne (aróma, tuhosť, chruplavosť,...)

Diametrálně? Až tak daleko bych nešla. Je to jako porovnat asijskou a domácí hrušku. Rozdíl tam je, ale když zavřete oči, stejně poznáte, že jíte hrušku cool.

Druhá otázka potom je, či to potom pre pestovateľa je želateľné alebo nie.

Od toho tu je toto fórum.

Možná ve vláknu matu neprofesionálním popisem odrůdy. Za to se omlouvám, prezenzentuji poprvé.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.21 (?), 28.8.2017 22:38
Pán Fiala: Myslíte menej postrekov proti čomu? Monilióze, klasterosporióze alebo inej chorobe? Pochybujem, že aj tzv. "nové odrody" si niekto dovolí pestovať bez dvoch klasických postrekov proti monilióze na začiatku a na konci kvitnutia. Potom už marhule veľmi postrekovať netreba... Bol by som rád, keby sa vyjadrila pani Alena z Kroměříže či na svoje odrody "FAR-" aplikovala nejaké postreky a ak áno aké a kedy. Inak to udomácňovanie nových odrôd by som až tak optimisticky zatiaľ nevidel, tu na fóre je zopár nadšencov ktorí ich pestujú a referujú o nich, čo je mimochodom veľmi záslužná činnosť a aj Vám osobne za to patrí vďaka. Ale aby vytlačili zo záhrad overené klasiky (VP, Maď.), tak to zatiaľ určite nehrozí. Napokon, prečo to stavať buď - alebo, je predsa skvelé že sortiment odrôd aj pri marhuliach sa rýchlo rozširuje a nové i staré si môžu pekne spolunažívať v jednej záhrade. Každý si môže vybrať, kvalita sa napokon vždy presadí. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Alena z Kroměříže - (45) - 155.130 (?), 29.8.2017 9:20

Máte pravdu p. Fiala. Na dva meruňkové "sady" mám jen tři pozdní meruňky.

K těm postřikům:

  • předjaří – proti přezimujícím škůdcům
  • před kvetením –  monilióza, úžeh, suchá skvrnitost

Vždy jen jeden postřik, a pak... děj se vůle Páně.
Byly doby, kdy jsem nestříkala vůbec – nějakých 12-15 let to vycházelo (izolované místno v širém poli), a pak mi během dvou let moniliový úžeh zničil skoro celý meruňkový sad. Bylo to drsné poučení, to mi věřte.


K panu xxx.xxx.104.15 dodám přísloví. Co oči nevidí, to srdce nebolí.
Na dvoře zrály současně s Farely dvě velké broskve plné šťavnatých, sladkých broskví (i vos), ale všichni příbuzní místo broskvoně obcházeli meruňku jako mlsní psy. Proto je na první fotce tohoto vlákna dodatek – značně ojezená Farely.
Momentálně mi broskve, rajčata, okurky a papriky lezou i ušima a jsem vděčná za netradiční meruňkovou chuť. laugh

Zajímavé je, že největší zájem v rodině i u vzdálených příbuzných není o VP s tou typicky meruňkovou chutí (dej ji Bůh věčnou slávu), ale o neznámou odrůdu meruňky, která má jemnou broskvovou koncovku a v kompotech nebo marmeládách je jedinečná.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 29.8.2017 9:54

K tomu obcházení-jestli to nebude i tím, že meruňky se dají přímo v terénu slupnout tzv. na dámičku, kdežto šťavnatá broskev vždycky jenom na čuníkacheeky, alespoň já se při tom pokaždé zasvinímlaugh! SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Alena z Kroměříže - (45) - 155.130 (?), 29.8.2017 11:15

To mne nenapadlo. frown

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 104.15 (?), 29.8.2017 12:21

"Momentálně mi broskve, rajčata, okurky a papriky lezou i ušima a jsem vděčná za netradiční meruňkovou chuť."

Otázka je, či tá chuť je netradičná celkovo vzhľadom k aktuálnemu sortimentu ovocia alebo vzhľadom k tradičnej marhuľovej chuti. Z Vašich príspevkov vyššie som vyrozumel, že pestujete niečo čo sa tvári ako marhuľa, ale chutí to diametrálne odlišne (aróma, tuhosť, chruplavosť,...). Druhá otázka potom je, či to potom pre pestovateľa je želateľné alebo nie. Evidentne, ako píšete, u Vás to želateľné je, čo je super. Je treba pestovať to, po čom je "dopyt". Ja však v účasnosti u nás v rodine nevidím dieru na trhu, broskyne sú stále veľmi žiadané, hoci ich postupne zberáme už cca 6 týždňov. K tomu hrozno, hrušky, maliny, slivky,...    

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Alena z Kroměříže - (45) - 155.130 (?), 29.8.2017 13:41

Otázka je, či tá chuť je netradičná celkovo vzhľadom k aktuálnemu sortimentu ovocia alebo vzhľadom k tradičnej marhuľovej chuti.

Je netradiční vzhledem k aktuálnímu sortimentu ovocia i vzhledem k tradiční meruňkové chuti.

Z Vašich príspevkov vyššie som vyrozumel, že pestujete niečo čo sa tvári ako marhuľa, ale chutí to diametrálne odlišne (aróma, tuhosť, chruplavosť,...)

Diametrálně? Až tak daleko bych nešla. Je to jako porovnat asijskou a domácí hrušku. Rozdíl tam je, ale když zavřete oči, stejně poznáte, že jíte hrušku cool.

Druhá otázka potom je, či to potom pre pestovateľa je želateľné alebo nie.

Od toho tu je toto fórum.

Možná ve vláknu matu neprofesionálním popisem odrůdy. Za to se omlouvám, prezenzentuji poprvé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.48 (?), 29.8.2017 21:50

Myslím že je to len dobre že sa začali predávať aj takéto neskoré-pozdní odrody marhúl.Začiatkom osemdesiatych rokov boli dostať u nás len odrody Maďarská, Velkopavovlická ktoré dozrievali súčasne a neskôr k nim pribudla rannejšia Karola.Teraz sa dajú marhule oberať aj dva mesiace. Ja mám napríklad z ranných odrôd Leskoru a som rád že ju mám lebo dozrieva u mňa 3 týždne pred Velkopavlovickou.Takto sa dá pekne predĺžiť sezóna marhúl.Pokiaľ dá niekto prednosť v auguste-srpnu broskyniam, slivkám alebo hroznu je to len na ňom.Som rád pani Alena že ste tu prezentovali tieto vaše neskoré odrody.

Pani Alena z tých vašich troch odrôd trpia všetky strupovisťou?     Jano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Alena z Kroměříže - (45) - 155.130 (?), 30.8.2017 8:04

Farely - letos bez strupovitosti.

Farbaly - letos strupovitost, loni strupovitost neměla.

Farhial - letos strupovitost, loni neměla plody.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 30.8.2017 8:49

Taky je možné, že zjistíte, že prodloužení meruňkové sezóny je věc hezká a lákavá, ale kvalita dopěstovaných plodů nebude zas až tolik uspokojivá. Člověk by očekával, že všechno, co zraje po Bergeronu by mělo být alespoň tak kvalitní jako ten Bergeron, a ne, že to jen vzhledově bude tvářit jako meruňka, a toť vše. Ale je dobře, že "ste sadila a ne se jen pýtala", jak říká Milan. yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 205.204 (?), 30.8.2017 9:03

Môj subjektívny dojem zo spomínaných európskych a ázijských hrušiek je, že sú chuťovo diametrálne odlišné - ázijské sú skôr akési hrušňojablko s (často) rumovou príchuťou. Kým európske hrušky mám rád, ázijské mi nechutia. V tom je diametrálnosť. Dalo by sa polemizovať, že je to subjektívna klasifikácia, lebo niekomu chutia oba druhy. Lenže to je ako povedať (teraz preženiem), že ak niekomu chutí jablko aj marhuľa, tak nie sú chuťovo diametrálne odlišné. Ak však niekomu chutí povedzme Wiliamsova, tak sotva mu nebude chutiť Konferencia, tam teda nie je diametrálny rozdiel. Moja osobná definícia diametrálnosti v chuti je, že existuje významná skupina konzumentov, ktorí buď cítia výrazný rozdiel v chuti alebo im jedno chutí a iné nie. Bez ohľadu na to, či to je prevažujúci názor. Podobne s európskymi a ázijskými slivkami, či plodovými myrobalánmi. 

Tým Vás, pani Alena, nechcem nijako poťahovať za slovíčka, len som chcel upozorniť, že s tou klasifikáciou chuti to môže byť kadejako a podľa mňa je v tomto prípade oprávnené zdôrazňovať odlišné (výrazne či menej výrazne) senzorické vlastnosti v porovnaní s tradičnými marhuľami. Niekomu tým uľahodíte a niekoho možno sklamete, to už ale závisí akých konzumentov máte k dispozícii :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika