Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1



host - 8.42 (?)
28.4.2014 12:49

Zdravím všechny, tak jako většina jsem si koupil v roce 2010 Stenson na Aukru. Do teď fungoval super a nebyl problém. Po 4letech sečení a přiznávám, že jsem mu dal co proto, moc jsme ho něšetřil a údžbu flákal, přestal dávat jikru. Koupil jsem novou svíčku, avšak nic. Tudíž jsem pátral a jsem toho názoru, že je cívka KO. Máte někdo potuchu kde by se dala sehnat?? Moc ho zbavovat nechci, funguje super.

Stenson 520
Stenson 520
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 229.84 (?), 1.6.2013 14:50

Zdravím, Brisk PR15Y, Bosch WSR5F, Champion RCJ6Y, NGK BPMR7A. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 216.103 (?), 31.7.2011 9:52
čobolo bolo, když potřebuješ kosit pár metrů 3x do roka, tak proč kupovat profi techniku za 20 000? ;-)))
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 200.27 (?), 10.9.2011 15:20
Kupuji si většinou kvalitnější věci. Na občasné sekání vedle zahrady jsem si myslel, že mi postačí levná mot. kosa. Mám Stenson BC 520 asi rok. Už jako nový se mi ho nepodařilo nastartovat. Po reklamační opravě jel. Startuje mi, ale špatně. Dnes třeba zatím vůbec. Asi ho budu muset opět reklamovat. Olej dávám castrol 1:40. Madla se mi taky uvolňovaly, až se mi urvaly zcela. Praskl úchyt na tyči. Je fakt, že pokud jsem ho nastartoval, jel bez problému. Teď jsem mu dal pauzu a jednou to ještě zkusím. Pak to pošlu do háje. Někomu dobře slouží i levné výrobky, někdo má smůlu a koupí i značkový špatný kus. Hold už to tak je. Laďa
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.12 (?), 15.5.2012 19:59

mám zkušenost s touto motorovou kosou Stenson BC 520. Mám jí skoro 2 roky a až měsíc před koncem záruky se my pokazil karburátor. Poslal jsem ho na reklamačku. Jsem s ním velmi spokojený. Marek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 150.8 (?), 11.6.2012 12:28

Dobrej,

Stenson bc 520B je dvoutaktní motor, prosím Vás kam nalíváte olej??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.3 (?), 27.6.2012 11:54

Zkušenosti se stenson-pro všechny zájemce. Tento křov. provozuji ji druhý rok a spokojenost hlavně s výkonem, jakákoli tráva není problém.Ale jinak, zapůjčil jsem ho synovi na sekání poměrně velké zanedbané plochy u jeho nemovitosti a to jsem neměl.Já sám používam poměr benzin-olej 1ku33 a vždy to stačiloTentokrát při tropické teplotě v den akce to zřejmě nestačilo a motor jak jsem zjistil později se zadřel.Po demontáži jsem zjistil, že jsou zadřené kroužky na pístu, tento silně dorýhován na straně výfukového kanálua ve válci je přidřené místo zase u výfuku.Jelikož je dvoutakt stroj velmi jednoduchý a snese velmi mnoho, oprava byla jednoduchá, Vrtání válce je 44mm, a proto jsem hledal kde sehnat nové pístní kroužky a zjistil jsem, že motor je stejný na čínských minibikech.pak již jen objednat kroužky na internetovém shopu, vysmirkovat trochu rýhy na pístu, protáhnout drážky pro kroužky, složit a už to frčí.Tím, že jsem měl tento křov. rozmontován prakticky celý při hledání závady mohu směle prohlásit, že zpracování je na velmi dobré úrovni a při zacházení v mezích slušnosti a za tuto cenu je to dobrá koupě.Jen je potřeba si upravit ovládání plynu, tento plast je velmi tvrdý.pomůže omotání měkkou páskou apatřičné zkrácení kovového ramene dle výšky osoby.Pokud moje story někomu pomohla jsem rád.At ´ Vám to seče!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 8.42 (?), 28.4.2014 12:49

Zdravím všechny, tak jako většina jsem si koupil v roce 2010 Stenson na Aukru. Do teď fungoval super a nebyl problém. Po 4letech sečení a přiznávám, že jsem mu dal co proto, moc jsme ho něšetřil a údžbu flákal, přestal dávat jikru. Koupil jsem novou svíčku, avšak nic. Tudíž jsem pátral a jsem toho názoru, že je cívka KO. Máte někdo potuchu kde by se dala sehnat?? Moc ho zbavovat nechci, funguje super.

Stenson 520
Stenson 520
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 204.99 (?), 20.6.2014 18:55

U dvoutaktu snad do benzínu ne? :oP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 97.97 (?), 11.5.2014 0:57

zajímal by mě výkon motoru, protože se v každém inzerátu silně rozcházejí.

někde píšou 1,5kW jinde i 3,5kW tak nevím co je pravda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 192.242 (?), 5.6.2014 16:40

3,5 kW na čínana, ktorý nikdy žiadny motor navyvinul, len okopíroval čo sa dalo, je naozaj velká odvaha. Taký výkon nemaju ani začkové krovinorezy, ktoré do vývoju investuju nemalé peniaze, čo čínan neurobí. Stačí si počkat, až to niekto urobí a zase sa to zkopíruje. Už som písal, že výkon je len vypočítaný podla vzorca, ktorým je možné vypočítat výkon, aký by motor mohol teoreticky dosiahnut. čínanom ide o čo najvačší zisk s čo najnižšími nákladmy, tak nebudu platit za meranie výkonu na stolici.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika