Vega SW48SP



host - 133.211 (?)
26.6.2017 14:40

Je tu niekoľko možností:

1.Netesní ihla karburátora

2.Vibrácie sú také veľké že plavák nútia otvárať ihlu /nevyvážený alebo ohnutý nôž, poškodený držiak noža, ohnutý kľukový hriadeľ alebo kombinácia čohokoľvek.

3.Nejaký problém z motorom. a pľuje von benzín.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 102.170 (?), 25.6.2017 10:25, zobrazeno: 4201x

Zdravim, potřeboval bych poradit, protože už nevím co sní. Mám sekačku Vega s pojezdem a protíká mě benzín přes trisku karburátoru. Vyměnil jsem karbec za nový a dělá to pořád.Když ji nechám stát tak benzín neprotíká, ale až když se nastartuje tak jede normálně a po chvilce začne jít do enormních obrátek, začne vylétávat benzín s karbecu a já ji teda chcípnu a benzín zažne valit přes trisku ven. Karburátor je nový jak jsem psal. Odporuje mi to všemu co znám o karbecech. Díky za případné rady a poznatky. Bob

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 133.211 (?), 25.6.2017 11:30

Bolo by dobré napísať o aký motor sa jedná, o aký druhý karburátor sa jedná a či nepociťujete zvýšené vibrácie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 102.170 (?), 25.6.2017 12:26

Nejsem až tak zběhlej, ale zvýšených obrýtkách to vibruje hodně, a motor je tam 5ti konovej a karbec to nevím podle čeho to popsat, jednoduchej obyč a plovák nejde štelovat a má uzaviratelný přívod benzínu. Opravdu nevím co je to za typ nebo tak něco. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 133.211 (?), 25.6.2017 13:17

Dôležité je čo je na motore napísané lebo neni jedno či je to briggs, honda alebo nejaká ázia a aký je karburátor - či sa jedná o lacnú náhradu alebo originálny náhradný diel. Vibrácie sú také od nova alebo začali napríklad po náraze noža do niečoho. Ja by som to takto z brucha typoval na vibrácie od ohnutého noža alebo kľuky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 102.170 (?), 25.6.2017 13:26

Motor briggs to není, budto je to honda a nebo je to něco v koprodukci, ale hlavní problém je v tom, že teče benzín přes trisku karburátoru. Dělají to oba dva karburátory které mám. Jak ten starý tak i ten nový.  

Sekačku od nova nemám, opravil jsem si ji když ji chtěli sousedi vyhodit. Seřídil a vše šlapalo jak má, ale potom mě zničeho nic začala se přechlastávat a téct benzín s karbecu přes trisku. Tak jsem si řek, že ten karbec je stejně starej a sitič je v háji tak koupím novej a tak jsem udělal ale protíkání benzínu je pořád. 

Vibrace jsou pouze když motor jde do hodně vysokých obrátek. Pokud se točí tak jak má, tak sekačka je v klidu a nevibruje. Nedelala to po opravě když jsem ji dával dokupy. 

Leda, že bych přiložil foto motoru a karbecu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 35.66 (?), 25.6.2017 18:44
Foto napoví nejspíše více, tipuju to na motor byVega z čínské produkce, b&s nebo hondu mají namontován v daleké menšině, spíše jen tak do počtu.Ta vega mi připomínala Alko, kdoví jestli za ni nestojí, ale i Alko má dávno motory z Číny byAlko.Soused ví, proč ji vyhodil, ty se neopravujou, ty se vyhazujou.Tak nebo tak, když benzín protéká karbecem, stále by jsem viděl chybu v něm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 166.96 (?), 25.6.2017 20:50

Pokud máte možnost vyčistěte karburátor v ultrazvuku, taky ještě propláchněte nádrž a celé palivové vedení. Můžou v ní být nečistoty, které se dostanou do karburátoru a pak je problém. Jinak Vega je čistokrevná Čína.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.170 (?), 25.6.2017 21:45

Karburátor je fungl nový, starý jsem projel ultrazvukem a stejně to dělá. Jinak přikládám foto karbecu. Palivová soustava je redy. Vyčištěna, propláchnuta. Když do karbecu fouknu tak plovák nenadzvednu, ale přesto benzín teče a teče.  Je to anomálie. No jo tak asi novej karbec vytáhnu a skončí ve šrotě.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.38 (?), 26.6.2017 13:25

Najednou vysoké otáčky mohou mít souvislost s regulátorem otáček - jestli se zasekává???

S tím benzínem - nemůže to být příliš těsné víčko nádrže, které tlačí po zahřátí benzín do karbecu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.211 (?), 26.6.2017 14:40

Je tu niekoľko možností:

1.Netesní ihla karburátora

2.Vibrácie sú také veľké že plavák nútia otvárať ihlu /nevyvážený alebo ohnutý nôž, poškodený držiak noža, ohnutý kľukový hriadeľ alebo kombinácia čohokoľvek.

3.Nejaký problém z motorom. a pľuje von benzín.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika