Příspěvky uživatele - 102.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vega SW48SP, 27.6.2017
Benzín teče přes karbec i při otevřeným výčku nádrže. 
Vega SW48SP, 25.6.2017 Obsahuje fotku
Karburátor je fungl nový, starý jsem projel ultrazvukem a stejně to dělá. Jinak přikládám foto karbecu. Palivová soustava je redy. Vyčištěna, propláchnuta. Když do karbecu fouknu tak plovák nenadzvednu, ale přesto benzín teče a teče.  Je to... celý příspěvek >
Vega SW48SP, 25.6.2017
Motor briggs to není, budto je to honda a nebo je to něco v koprodukci, ale hlavní problém je v tom, že teče benzín přes trisku karburátoru. Dělají to oba dva karburátory které mám. Jak ten starý tak i ten nový.   Sekačku od nova nemám,... celý příspěvek >
Vega SW48SP, 25.6.2017
Nejsem až tak zběhlej, ale zvýšených obrýtkách to vibruje hodně, a motor je tam 5ti konovej a karbec to nevím podle čeho to popsat, jednoduchej obyč a plovák nejde štelovat a má uzaviratelný přívod benzínu. Opravdu nevím co je to za typ nebo tak... celý příspěvek >
Vega SW48SP, 25.6.2017
Zdravim, potřeboval bych poradit, protože už nevím co sní. Mám sekačku Vega s pojezdem a protíká mě benzín přes trisku karburátoru. Vyměnil jsem karbec za nový a dělá to pořád.Když ji nechám stát tak benzín neprotíká, ale až když se nastartuje tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika