Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Motor briggs to není, budto je to honda a nebo je to něco v koprodukci, ale hlavní problém je v tom, že teče benzín přes trisku karburátoru. Dělají to oba dva karburátory které mám. Jak ten starý tak i ten nový.  

Sekačku od nova nemám, opravil jsem si ji když ji chtěli sousedi vyhodit. Seřídil a vše šlapalo jak má, ale potom mě zničeho nic začala se přechlastávat a téct benzín s karbecu přes trisku. Tak jsem si řek, že ten karbec je stejně starej a sitič je v háji tak koupím novej a tak jsem udělal ale protíkání benzínu je pořád. 

Vibrace jsou pouze když motor jde do hodně vysokých obrátek. Pokud se točí tak jak má, tak sekačka je v klidu a nevibruje. Nedelala to po opravě když jsem ji dával dokupy. 

Leda, že bych přiložil foto motoru a karbecu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika