Úprava malotraktora



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?) 
21.11.2013 17:24

Ale určitá možnost točného pohybu traktoru a závěsu tam být musí, když to bude tuhá soustava, budou tu závěsy neúměrně namáhané.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 125.97 (?), 21.11.2013 17:49

"Oje" vozíku je v otočném futru, takže nejde o tuhé spojení, vozík má samozřejmě možnost se vůči závěsu naklánět, to by asi nebylo moc použitelný v terénu, tak leda na letišti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 21.11.2013 23:14

zkuste pokoukat vedle, jestli náhodou nechcete stavět neco jiného...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 22.11.2013 11:25

O tom jsem uvažoval, a možná by to bylo pro mě i lepší ale nemám řiditelnou nápravu, ten vozík jsem měl udělaný už dřív tak to jen dodělávám.Uvidím co se mi podaří sehnat po šroťákách nebo po známých(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 175.210 (?), 11.11.2013 13:31

Zkuste se podívat na stránky GUTBROD. Němci tam mají čtyřkolák s totožnou převodovkou, jakou má Vari.

brousek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.238 (?), 24.11.2013 11:48

Tu je link na video kde maju takuto prestavbu spravenu a hrozne by ma zaujmalo ake prace sa daju vykonavat s prednym nahonom, ktory podla mna v tomto pripade je nevihodou.Na druhu stranu je manevrovatelnost oproti prestavbe na zadny nahon s prednou vykivnou napravou lepsia ale tam je zas vyhodou trakcia.Rad by som vydel vari alebo agzat prerobeny na dvojosak priamo pri praci.Ci takato prestavba nieje nahodou stratou casu pretoze tiez uvazujem o niecom takom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 125.97 (?), 24.11.2013 14:15

Toto video znám, já teď sháním převodku s volantem abych to mohl zkusit, s tím pohonem vepředu máte pravdu, když připojíte vozík za vari a ještě si na něj sednete vytváříte vlastně zátěž kterou musí pohonná jednotka utáhnout navíc, to znamená zvětšit závaží na hnací nápravu(vlastní zkušenost, jen s řídítky),zatímco u vari-quatro svou vahou zatěžujete i hnací nápravu, což mi připadá výhodnější, zatím jsem ve stavu shánění věcí, tak uvidíme(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 157.238 (?), 30.11.2013 8:25

A pre aku upravu ste sa teda rozhodol?Ja som rozhodnuty pre prednu vykivnu napravu a zadny nahon pretoze mam prevodovku Agzat ktoru casom vymenim za prevodovku s diferencialom co je obrovska vyhoda.Manevrovatelnost na asfalte sa zlepsi odstrani sa pretlacanie prednej napravy pri zatacani a zmierni sa opotrebenie prednych pneumatik a samozrejme nebude treba tolko zavazia na predku... to su len moje postrehy pokial sa mylim opravte ma niekto..:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 125.97 (?), 1.12.2013 15:36

Jak jsem už psal, zatím sháním věci, radši bych to quatro ale teď zatím nemám řiditelnou nápravu(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 1.12.2013 15:52

V jednom sousedním vláknu je docela dobře shrnuto, proč Quatro záhy přestali vyrábět a proč přestaby na kloubák jsou stále častější, ačkoliv firemně nebyly nikdy uvedeny na trh.

Ohledně ucycení k DSK317 máte možnosti, jestli užít firemně vyrobené BZN-002 a upínat kloub jako NT-3, nebo BZN-002 sejmout a kloub s řízením upevňoat do příslušných bodů na DSK-317 či T20.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika