Úprava malotraktora



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
         
host - 157.238 (?) 
6.1.2014 19:07

Zdravim zaujmalo by ma ako mas vyrieseny zdvyhaci mechanizmus zavesu naradia.Neake foto nebudu?A prosim ta za vsetkych domacich konstrukterov(kutilov)...:)) aby ste pridal aj neake video ako sa stakymto strojom pracuje ked to budete mat hotove... prosiiim:)) je toho na nete pramalo az skoro nic...:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 125.97 (?), 7.1.2014 18:04

Zatím mám jen zajištění ve zvednuté poloze na principu překlopení táhla za mrtvý bod, nevím jak to líp napsat, zítra odpoledne to vyfotím a plácnu to sem, teď můžu poskytnout jen foto zezadu, nasazený pluh, foceno mobilem, takže nic moc(miresk)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 125.97 (?), 8.1.2014 16:17

Tak dávám to foto, snad to k něčemu bude(miresk)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 125.97 (?), 8.1.2014 16:21

A ještě další, nejde mi to vložit naráz, tak to dávám po jedné


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 125.97 (?), 8.1.2014 16:22

.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 145.221 (?), 9.1.2014 21:12

nechcem ti brat iluzie ale s tym ak nemas jemnu zem neurobis nic... sam mam vari a mame tvrdu zem ked vies nastavit pluh tak je to v poho... mam urobene aj riadenie ale na vozik... ked das pluh do zeme tak ti uz dost lahky predok este viac odlahsi a budes s tym iba hrabat... videl som podobne upravy ale naprava tazna musi byt v zadu a ty na nej sediet vtedy by to malo ako taku vyhodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 10.1.2014 16:20

Ale já mám jílovou zem, loni jsem to zkoušel a šlo to, jen jsem musel přidat závaží na předek a měl jsem vysoko závěs, takže to nešlo zapíchnout na celou výšku pluhu, neuvědomil jsem si že při použití náředí se závěs nejen naklání ale jde i dolů, takže když jsem ho měl ve výšce závěsu na Vari tak to bylo špatně, sedačku mám posazenou před nápravu vozíku takže nenadlehčuju, pluh už za ty roky orání si myslím že umím nastavit, no a podstatná věc u takové půdy je hlídat počasí, stav země a vlítnout na to když je tak akorát, brambory jsme s tím nasázeli a pak i vyorali bez problému a to bylo docela sucho a tvrdší zem.Jen jsem snížil závěs a přidal volant místo řídítek.Jeden skorosoused to používá už léta a v poho, je pravda že má lepší zem.Pravdu se dovím až příští rok, tak uvídíme(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 157.238 (?), 10.1.2014 16:29

Vdaka chcel som sa inspirovat ako spravit takyto mechanizmus ale kedze sa my valal doma hydraulicky valec zohnal som rucnu pumpu a dam spravit hadice a neak to vyriesim... prerabam Agzata ale nie na klabak ako vy Vari ale s motorm v zadu... Zadny nahon a predna vykivna naprava... Uvidime co stoho bude ak bude...:))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 125.97 (?), 10.1.2014 17:19

Tu ruční hydrauliku jsem měl původně taky plánu, ale bohužel se na mě vyprd jeden maník co mi slíbil dvojčinný píst, proto mechanika.Kdybych v budoucnu sehnal věci tak to asi předělám, až budete mít hotovo tak dejte foto, dobrá inspirace se vždycky může hodit(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.238 (?), 11.1.2014 2:34

Samozrejme ze dam len my to ide hrozne pomali pred tym ako som sa dotoho pustal som este ani zvarat nevedel...:)nuz mal som ja ist predsa na tu strojarinu ked som bol mladsi...:(   (Rasty)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika