Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B



host - 161.9 (?)
13.2.2010 6:45

Abyste tady pak za rok neříkal, jaký je to špatný motor

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 19.133 (?), 28.7.2009 23:49

Uz jsem sice koupil, ale je motor B&S horsi nez onen GGP? Sam Mountfield ma tuto znacku ve vetsine sekacek bez pojezdu. Co vic se mi muze pokazit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 126.131 (?), 29.7.2009 0:21
Podivejte se jake znacky motoru pouzivaji renomovani vyrobci ve svych sekackach. Ve vetsine pripadu je to Honda nebo Briggs. Jsou to dva nejvetsi vyrobci motoru pro zahradni techniku. Mam zkusenosti s obema znackami a nikdy jsem zadny problem nemel. Moje puvodni sekacka se shodnym motorem jako mate vy, jede uz 18. rokem u souseda na zahrade. Pokud date motoru co potrebuje tak se o zivotnost bat nemusite. Otazkou je jak dlouho vydrzi to ostatni. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 29.6 (?), 12.2.2010 16:14

Souhlasím s tím, že sekačky MTD jsou jedny z nejhorších. Koupil jsem jí v Bauhazu a už bych to neudělal. Motor bych moc neřešil, myslím, že je to hodně o tom zbytku. MTD plnil koš tak do půlky, po jednom přejetí zahrady se ucpal spodní prostor až sekačka chcípla a musela se překlopit a vyčistit. Madlo tomu nešlo složit, kolečka padaly a když chtěl mít člověk opravdu hezký trávník, tak to chtělo vzít dvakrát. u tchána na chalupě máme sekačku z mounfíldu a opravdu se to nedá srovnat, seká úplně super a nikdy s ní nebyl problém a to jí tchán kupoval minimálně před pěti lety. Loni v létě jsme utrhli lanovod o větev stromu. Zkusili jsme to reklamovat, reklamaci nám zamítli, že se jedná o mechanické poškození, ale normálně nám ho vyměnili zadarmo a dokonce nám zdarma vyčistili motor. Nevím, čtu tu hodně špíny na Mounfíld, ale když si vemu že v Čr dosahují obrat nějakých 5miliard, což musí být minimálně 3miliony zákazníků, tak to asi takové šmejdy nebudou. Pracuji v servisů automobilů a kdo to nezažije neuvěří, dneska si každý myslí, že záruka znamená, že když to zničí, tak mu to musí prodejce vyměnit. Lidi dnes nejsou soudní a o ničem jiném to není. Stejně tak jako šel tchán reklamovat laonovd, který jsem já zničil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 239.112 (?), 12.2.2010 18:27

Na podzim jsem debatoval s technikem z Mountfieldu a sám mi říkal, že motory GGP - n e b r a t. Kolega v práci sekačku s tímto motorem po cca 3 měsících a 2 reklamacích vrátil do Mountfieldu a vrátili mu bez problémů peníze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 12.2.2010 22:22

Motor GGP sv150 je gut!!! Dokonce mi i skoro přesekl lešeňovku zakopanou v zemi. Akorat sem jen trošku rovnal kliku a k Bédovi sem s tím radši ani nešel.   :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.9 (?), 13.2.2010 6:45

Abyste tady pak za rok neříkal, jaký je to špatný motor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 13.2.2010 13:52

Ja nenařikám, psal jsem to s humorem. stalo se. motor jede, trochu třepe ale jede. Za to nemuže beďa ani výrobce. Jen já.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 239.112 (?), 14.2.2010 7:07

Přejel jsem elektrickou sekačkou TD 480 pařez. Nůž ohnutý. Dal jsem nový, pustím sekačku - vibrace. Říkám si, asi ohnutá hřídel.. Sousedovi se to také stalo, ale sekačku rozebral. A pak mi řekl, ať to udělám taky. Našel jsem tak povolené 4 šrouby v plastovém věnci mezi šasi sekačky a motorem. Dotáhl jsem je, pustím sekačku a vibrace žádné.Je to už 2 roky a sekačka v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
lubos25 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 48.252 (?), 14.2.2010 8:06

Já měl už třikrat rozpulený motor. Vše složené a dotahlé. Asi ta klika není narovnaná na 100%. No nic na madla dam silentbloky ze 120.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.6 (?), 14.2.2010 14:13

Pripájam sa k Mantfildke, GGP motory šlapú bez problemov a to bolo sv 40, teraz tam je WM 45 vo vyššej výbave, a vyšší výkon.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika