Protipořezový komplet Profesional II M



host - 31.196 (?)
16.3.2010 22:37

Zdravím, mám je, řežu v nich. Jsou pohodlné, dobrý střih a sedí.Uvítal jsem i velikost kalhot podle výšky a obvodu pasu.S výrobcem se dá přímo telefonicky domluvit o zaslání na dobírku, a navíc lze kombinovat různé velikosti - kalhoty / blůza. Jinak kalhoty jsou neprůřezné na celé přední straně. Jen mě vadí materiál, dost saje vodu a není to úplně pravé ořechové. Dají se od této firmy Profesional koupit ještě "letní" neprůřezky, modré do pasu, ty se mě zdají mnohem lepší.Je to jiný matroš a nesaje tak vodu. Ale osobně jsem s něma spokojený. Mám oboje typy neprůřezek. MM

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
konopekk - (8) - 31.4 (?), 16.3.2010 19:25, zobrazeno: 7620x

Zdravím panové chci se zeptat jaké máte zkušenosti s touto značkou a hlavně co se týče kalhot jestli jsou celé nebo jen u kotníku neprořezné do víšky cirka 20cm děkuji za odpovědi Konopek

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 31.196 (?), 16.3.2010 22:37

Zdravím, mám je, řežu v nich. Jsou pohodlné, dobrý střih a sedí.Uvítal jsem i velikost kalhot podle výšky a obvodu pasu.S výrobcem se dá přímo telefonicky domluvit o zaslání na dobírku, a navíc lze kombinovat různé velikosti - kalhoty / blůza. Jinak kalhoty jsou neprůřezné na celé přední straně. Jen mě vadí materiál, dost saje vodu a není to úplně pravé ořechové. Dají se od této firmy Profesional koupit ještě "letní" neprůřezky, modré do pasu, ty se mě zdají mnohem lepší.Je to jiný matroš a nesaje tak vodu. Ale osobně jsem s něma spokojený. Mám oboje typy neprůřezek. MM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
konopekk - (8) - 31.4 (?), 17.3.2010 21:19

Děkuji za odpověd chtěl jsem se ještě zeptat jestli máte k těm letním i modrou blůzu, jestli to virobce dělá taky.Konopek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 31.196 (?), 18.3.2010 21:46

Ne nedělají. Je to škoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika