Náhradní díly na motor honda gxv 160



host - 48.106 (?)
21.1.2016 10:56
Logo v origálních dílech bys musel přitlačit, tj jiné ceny a mají všecko díly jsou. Beru neorigo díly, není s nima problém. Komunál se může rozhodnout, jaký díl chce. Neorigo díly se nedělají na celý motor a musíme koupit origo díl.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 102.147 (?), 19.1.2016 20:21, zobrazeno: 45178x

Zdravím všechny.Mám problém s opatřením náhradních dílů na motor Honda gxv 160.Nedokážu nikde dohledat kde tyto zakoupit, žádný katalog ani ceník snad až na pár věcí u nichž se ale nedá identifikovat jsou vhodné zrovna na můj motor, je to ten první montovaný ještě s červeným plech. krytem.Potřebuji píst s kroužky, regulátor otáček /je dost volná díra v silonu a tak zřejmě nepracuje jak má a i rozstřik oleje asi nebude ideální/ a ještě pár dílů.Byl bych moc vděčný kdyby mi někdo znalý poradil-mě se to v té internetové džungli prostě nepodařilo.Děkuji za každý tip a radu.Ahoj Logo.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.6 (?), 19.1.2016 20:44

Obrovské množství dílů má zahradales.cz, třeba tam najdete to, co potřebujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 147.46 (?), 19.1.2016 22:02

Jo, najdu tam vše co nepotřebuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.106 (?), 20.1.2016 6:36
Píst s kroužky u nich koupíte, taky těsnění pod hlavu, ojnici, filtr, těsnění, tlumiče atd. Regulátor otáček u nich nekoupíte, zkuste poptat, posledně neměli. A ty ostatní díly jaké?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 102.147 (?), 21.1.2016 10:33

Dík, už jsem se díval-ten píst má trochu jiné parametry/vrtání udávají 67,8 oproti mým 68,širší stírací kroužek-což asi není problém, dno pístu shora odlehčené a já mám rovné/.Napsal jsem jim dotaz tak čekám jak se vyjádří.Zdalších dílů potřebuji gufero na kliku, příslušná těsnění aten zmíněný regulátor.Ten bych se v nejhorším pokusil opravit.Hlavu mi slíbili opravit na Mělníce tak to snad udělají i novými ventily.Víte jsem z toho trochu vedle, jsem totiž motorkář a jsem zvyklý že na svou Suzuki seženu všechno a to třeba i maličkosti jako matky upev.pásky a pod. o motor.dílech ani nemluvě.Snad to nějak posháním, jsem přesvědčen že ty věci k mání jsou Honda je obecně jedna z nejsolidnějších značek, jen dostupnost u nás-mám na mysli díly na zahr. techniku-je bohužel asi špatná.Eventuelně se ozvu jak jsem dopal. Zdravím Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 48.106 (?), 21.1.2016 10:56
Logo v origálních dílech bys musel přitlačit, tj jiné ceny a mají všecko díly jsou. Beru neorigo díly, není s nima problém. Komunál se může rozhodnout, jaký díl chce. Neorigo díly se nedělají na celý motor a musíme koupit origo díl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 147.46 (?), 21.1.2016 17:08

Máš vůbec představu, jak se co a v jakém množství za časovou jenotku vyrábí a jak tě veme na hůl výrobce a násobně prodejce. Je zhovadilá zlotřilost, prodávat kousek papíru za 5 - 7 burů, když mašina z kotouče papíru vyseká těch pitomostí 1,3 melounu za šichtu. Připadá mi, jakoby byly ceny stanoveny za ruční vystřihování s velkým navýšením ceny za přesnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 21.1.2016 18:24

OPRAVA!!! Ty bůry přejmenovat na pětky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.147 (?), 25.1.2016 12:39

Sakra chlapi to opravdu nikdo nepotřeboval opravit motor gxv 160?Vím že se o něm říká že je skoro nesmrtelný ale občas přeci všechno potřebuje něco dát do cajku a někde se ty díly sehnat musí i když třeba drahé.Já to zdědil po tátovi a ten údržbu dvakrát moc neřešil a přezto to není tak hrozné -válec krásně hladký bez rýh a neprojetý, píst má stopy po otěru ale není to tak zlé asi by mohl v pohodě zústat jen bych ho raděj vyměnil když už je to rozhozený.kroužky vypadají celkem dobře.Nejvíc se mi nezdá regulátor otáček který má volný otvor v tom plastovém ozub. kole/asi 0,12 -0,14 mm/ ten bych vyměnil v nejhorším zkusil vypouzdřit ale nejsem si jist výsledkem.Hlavu s ventily mi snad opraví na Mělníce, jen to gufero na kliku mě štve-blbost za pár kaček a obchodníci jsou nějak mimo.Takže takhle se to má a co tedy s tím? Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 25.1.2016 13:09

Dobře, neřešme cenu a co třeba Hondastroje.cz?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika