Krovinorezy Topower CG 330 / 430



host - 120.6 (?)
25.7.2010 19:00
pre 28157, celkom s Vami nesuhlasim. Je to ako by ste povedal že auto vie vyrobiť iba Fiat, Ford, či Mercedes... A čo značky azijske, v mohych ukazovateľoch technických či ekonomických značne predstihuju tradične europ. automobilky. Medzery v triede hobby či farma dobre vyplnili kvalitnými a cenove pristupnými výrobkami. Možem zodpovedne povedať že stroje ako Zenoah a Kawasaki svojim prevedenim výbavou a hlavne vynikajucim motorom predčia Vami uvedené značky. Tieto výrobky zaplavili trhy Australie, Ameriky, Azie, Anglicka,. A čo Stihl, postkomunisticke štáty a časť zap, europy, akasi tradicia. Niejaky podplateny Vasil či Ivan urobil kontrakt pre Tuzex ktorý zotrvačnosťou klape a sa už udomacnil. Filozofia predaja a kupi sa značne zmenila. Je treba otvoriť oči.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 120.6 (?), 25.7.2010 19:00
pre 28157, celkom s Vami nesuhlasim. Je to ako by ste povedal že auto vie vyrobiť iba Fiat, Ford, či Mercedes... A čo značky azijske, v mohych ukazovateľoch technických či ekonomických značne predstihuju tradične europ. automobilky. Medzery v triede hobby či farma dobre vyplnili kvalitnými a cenove pristupnými výrobkami. Možem zodpovedne povedať že stroje ako Zenoah a Kawasaki svojim prevedenim výbavou a hlavne vynikajucim motorom predčia Vami uvedené značky. Tieto výrobky zaplavili trhy Australie, Ameriky, Azie, Anglicka,. A čo Stihl, postkomunisticke štáty a časť zap, europy, akasi tradicia. Niejaky podplateny Vasil či Ivan urobil kontrakt pre Tuzex ktorý zotrvačnosťou klape a sa už udomacnil. Filozofia predaja a kupi sa značne zmenila. Je treba otvoriť oči.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 25.7.2010 19:11

Tady pořád někdo nechápe rozdíl vyrobeno v Číně renomovanou značkou a vyrobeno na zakázku v Číně jako levný plagiát, nebo pod značkou noname. To je rozdíl, který je zásadní. Výhodou levné noname značky koupené u prodejce, který je skutečný prodejce je to, že to můžete při prvních problémech vrátit a v duchu si povyskočit radostí, že to tak dopadlo. Když to koupíte od někoho, kdo "cestuje" a příště ho už neuvidíte, tak si poskočí v duchu on, že dalšího nachytal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.141 (?), 3.6.2011 11:19

Jeste vam fungujou ti cinske krovinorezy topower a jak ste s nima spokojeni, jakou plochu snima secete. dekuji Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 74.180 (?), 12.6.2011 21:40
Zdravím, mám CG430 již 3rokem. Seču hodně, chodím dělat brigádně do lesa, "ožinovat".Pár hektarů ročně to je. Kamarád má ABG, vlastně to samé už 4 rokem. Taky dělá v lese.Já jsem akorát měnil držák řídítek, dával jsem kovový a koupil jsem nové popruhy.Jinak zatím bez závad, všechno původní.Jenom leju benzín a mažu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.3 (?), 13.6.2011 21:10

Dekuji a jakou to ma asi spotrebu. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 74.180 (?), 17.6.2011 20:48
no záleží jak ho berete u "huby"...já nedělám celou dobu na plný plyn, takže když v průměru seču 5h, spotřeba tak 4-5 litrů
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.249 (?), 18.6.2011 17:27

Ja potrebujem kosit luku cca 1200m, trava vysoka asi 40 cm, myslite, ze mi bude stacit. Luka je v takom miernom kopci.Dakujem Vam velmi pekne.

Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 74.180 (?), 18.6.2011 20:38
Jak už jsem psal, seču v lese oplocenky.Terén na jaký si jenom vzpomenete..nespočetně krát jsem chytil pařez, skálu.. Tráva, maliny, ostružiny od 50cm do 2m. Záleží jaká je tráva, jestli hustá a jemná nebo řidší a pevnější. Ale všechno posekat jde, ta jemnější na plný plyn a chce to ostrý nůž, jinak se tráva namotá na hřídel.Jo a používám jiný trojzubec (hvězdici, tu menší), ten s kterým jsem křoviňák koupil nepoužívám. Kamarád chytil o skálu a rozletěl se na kusy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 83.161 (?), 19.6.2011 12:10

Vdaka za odpoved, Cize denne ked kosite, tak je to aj viac hodin. Neviete mi povedat, je na to aj dobry servis?Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 74.180 (?), 19.6.2011 20:34
Neseču každý den, jen si tím přivydělávám, ale ano není problém i 5 až 6 hodin.V průměru asi 10ha ročně. Já jsem to koupil v kamenné prodejně zahradní techniky, kde poskytují i záruční a pozáruční servis a prodávají náhradní díly. Ale jak už jsem psal kromě držáku řídítek a popruhů jsem nic neinvestoval za ty 3 roky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika