Příspěvky uživatele - 74.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 22.6.2011
Myslím že se jedná o kopii a prodejce to tak i prezentoval..použiju jeho slova "konstrukce původem z Japonska".
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 19.6.2011
Neseču každý den, jen si tím přivydělávám, ale ano není problém i 5 až 6 hodin.V průměru asi 10ha ročně. Já jsem to koupil v kamenné prodejně zahradní techniky, kde poskytují i záruční a pozáruční servis a prodávají náhradní díly. Ale jak už jsem... celý příspěvek >
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 18.6.2011
Jak už jsem psal, seču v lese oplocenky.Terén na jaký si jenom vzpomenete..nespočetně krát jsem chytil pařez, skálu.. Tráva, maliny, ostružiny od 50cm do 2m. Záleží jaká je tráva, jestli hustá a jemná nebo řidší a pevnější. Ale všechno posekat jde,... celý příspěvek >
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 17.6.2011
no záleží jak ho berete u "huby"...já nedělám celou dobu na plný plyn, takže když v průměru seču 5h, spotřeba tak 4-5 litrů
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 12.6.2011
Zdravím, mám CG430 již 3rokem. Seču hodně, chodím dělat brigádně do lesa, "ožinovat".Pár hektarů ročně to je. Kamarád má ABG, vlastně to samé už 4 rokem. Taky dělá v lese.Já jsem akorát měnil držák řídítek, dával jsem kovový a koupil jsem nové... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika