Křovinořez Hecht 143



host - 148.10 (?)
3.8.2016 20:04

Mám taky už 7 rokem Hecht 143 a dávám mu po celou dobu olej HQ.A za tu dobu jsem měnil svíčku a palivové hadičky jinak nic.Tedy jen to co časem postupně odchází.Jsem s tím strojem maximálně spokojený, stále šlape perfektně, udělal jsem moc dobře że jsem si ho tenkrát koupil, kupoval jsem ho trochu s obavy protože za tak nízkou cenu jsem tomu moc nevěřil.Ale měl jsem tenkrát nízký rozpoćet a tak kdyż by vydržel jen záruku tak by mě to tenkrát stačilo.A jede parádně doteď.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:03
Jestli firma pod hlavičkou firmy castrol píše že firmě stihl dodává olej výhradně podle receptury stihl, tak je snad jasné že jim dodává to co si přejí a stihl si to může přejmenovat třeba na superman stihl olej.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.83 (?), 12.6.2010 22:07

Vazeny pane... vsimite si datum..to uz davno neplati... Stihl.Dolmar a SOLO uz maju aspon 5 rokov ineho dodavatela... a znovu opakujem ako Popelka... castrol to neni mily pane...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:15
Jenom jestli milý pane, ale ono je to dnes celkem jedno už takový číňan dokáže vyrobit lepší olej než rafinerky u nás, bohudík dnes se všechno mění rychlostí blesku podle toho kdo je levnější, třeba všichni sečem a řežem na ole chuo ce jiang a ani o tom nevíme!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:33
Firma castrol píše že vyrábí olej přesně podle receptury stihl a že ho dodává jen firmě stihl, jestli jste si tohle nedokázal vydedukovat tak jste maďar, ale pořád mi vychází že pro stihl vyrábí olej castrol.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
HH - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (154) - 112.250 (?), 12.6.2010 22:48

ach jo, tady máte tech info oleje Stihl HP (červený) a oleje Castrol Garden 2T (TAKY červený). Castrol byl dříve dodavatelem oleje pro Stihl, dnes je to firma Zeller a zítra to může být kterýkoli z výrobců olejů. Důležité je že se olej vyrábí podle požadavků (receptury) STIHLu a tento vyrobený olej se dodává POUZE STIHLu. Abych předešel další diskuzi o skladovatelnosti benzinu a směsi uvedené v tech. listu oleje Stihl HP, uvědomte si že list pochází z roku 1999 a tehdy prodávaný benzin se od nynějšího výrazně lišil.

Stihl HP
Stihl HP
Castrol Garden 2T
Castrol Garden 2T
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:55
Máte pravdu ať jsme češi maďaři či turci furt jsme stejně blbí ale nějak jsem to tu nakousl dnes umí udělat i stejně kvalitní olej číňan a proto bych se nedivil kdyby ho stihl odebíral s tama neboť dnes se vyrabí kdeco kdekoliv a stejné kvality ale cena je rozhodující!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.231 (?), 21.3.2011 14:55

Pánové, co pořád všechno chválíte: Měl jsem pilu Hecht, podělaný ložisko, skončila. Měl jsem křovinořez Hecht, ukroucený bowden. Dostal jsem sekačku Hecht, tekl z ní olej. To vše během jednoho roku!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 15.114 (?), 21.3.2011 20:52

Teda v tom případě bude asi problém ve Vás :-))) Já si koupit něco co se mi rozbije tak si od stejné značky ten samý rok asi další výrobky nekoupím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.59 (?), 2.8.2016 22:07

Mezi nama kluci, ono to sezere uplne vsechno vcetne M6AD :-D a jedine co mi tento olej udelal za problem, ze po 10 letech byl motor trosku vybehany... a to jsem tahal za plyn slusne... a za tu dobu co to tady resite uz jste mohli mit vsichni posekane pozemky :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.10 (?), 3.8.2016 20:04

Mám taky už 7 rokem Hecht 143 a dávám mu po celou dobu olej HQ.A za tu dobu jsem měnil svíčku a palivové hadičky jinak nic.Tedy jen to co časem postupně odchází.Jsem s tím strojem maximálně spokojený, stále šlape perfektně, udělal jsem moc dobře że jsem si ho tenkrát koupil, kupoval jsem ho trochu s obavy protože za tak nízkou cenu jsem tomu moc nevěřil.Ale měl jsem tenkrát nízký rozpoćet a tak kdyż by vydržel jen záruku tak by mě to tenkrát stačilo.A jede parádně doteď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika