Křovinořez Hecht 143



host - 42.83 (?)
12.6.2010 22:07

Vazeny pane... vsimite si datum..to uz davno neplati... Stihl.Dolmar a SOLO uz maju aspon 5 rokov ineho dodavatela... a znovu opakujem ako Popelka... castrol to neni mily pane...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:03
Jestli firma pod hlavičkou firmy castrol píše že firmě stihl dodává olej výhradně podle receptury stihl, tak je snad jasné že jim dodává to co si přejí a stihl si to může přejmenovat třeba na superman stihl olej.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.83 (?), 12.6.2010 22:07

Vazeny pane... vsimite si datum..to uz davno neplati... Stihl.Dolmar a SOLO uz maju aspon 5 rokov ineho dodavatela... a znovu opakujem ako Popelka... castrol to neni mily pane...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:15
Jenom jestli milý pane, ale ono je to dnes celkem jedno už takový číňan dokáže vyrobit lepší olej než rafinerky u nás, bohudík dnes se všechno mění rychlostí blesku podle toho kdo je levnější, třeba všichni sečem a řežem na ole chuo ce jiang a ani o tom nevíme!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:33
Firma castrol píše že vyrábí olej přesně podle receptury stihl a že ho dodává jen firmě stihl, jestli jste si tohle nedokázal vydedukovat tak jste maďar, ale pořád mi vychází že pro stihl vyrábí olej castrol.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
HH - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (154) - 112.250 (?), 12.6.2010 22:48

ach jo, tady máte tech info oleje Stihl HP (červený) a oleje Castrol Garden 2T (TAKY červený). Castrol byl dříve dodavatelem oleje pro Stihl, dnes je to firma Zeller a zítra to může být kterýkoli z výrobců olejů. Důležité je že se olej vyrábí podle požadavků (receptury) STIHLu a tento vyrobený olej se dodává POUZE STIHLu. Abych předešel další diskuzi o skladovatelnosti benzinu a směsi uvedené v tech. listu oleje Stihl HP, uvědomte si že list pochází z roku 1999 a tehdy prodávaný benzin se od nynějšího výrazně lišil.

Stihl HP
Stihl HP
Castrol Garden 2T
Castrol Garden 2T
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 12.6.2010 22:55
Máte pravdu ať jsme češi maďaři či turci furt jsme stejně blbí ale nějak jsem to tu nakousl dnes umí udělat i stejně kvalitní olej číňan a proto bych se nedivil kdyby ho stihl odebíral s tama neboť dnes se vyrabí kdeco kdekoliv a stejné kvality ale cena je rozhodující!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.231 (?), 21.3.2011 14:55

Pánové, co pořád všechno chválíte: Měl jsem pilu Hecht, podělaný ložisko, skončila. Měl jsem křovinořez Hecht, ukroucený bowden. Dostal jsem sekačku Hecht, tekl z ní olej. To vše během jednoho roku!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 15.114 (?), 21.3.2011 20:52

Teda v tom případě bude asi problém ve Vás :-))) Já si koupit něco co se mi rozbije tak si od stejné značky ten samý rok asi další výrobky nekoupím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.59 (?), 2.8.2016 22:07

Mezi nama kluci, ono to sezere uplne vsechno vcetne M6AD :-D a jedine co mi tento olej udelal za problem, ze po 10 letech byl motor trosku vybehany... a to jsem tahal za plyn slusne... a za tu dobu co to tady resite uz jste mohli mit vsichni posekane pozemky :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.10 (?), 3.8.2016 20:04

Mám taky už 7 rokem Hecht 143 a dávám mu po celou dobu olej HQ.A za tu dobu jsem měnil svíčku a palivové hadičky jinak nic.Tedy jen to co časem postupně odchází.Jsem s tím strojem maximálně spokojený, stále šlape perfektně, udělal jsem moc dobře że jsem si ho tenkrát koupil, kupoval jsem ho trochu s obavy protože za tak nízkou cenu jsem tomu moc nevěřil.Ale měl jsem tenkrát nízký rozpoćet a tak kdyż by vydržel jen záruku tak by mě to tenkrát stačilo.A jede parádně doteď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika