Příspěvky uživatele - 62.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako najlepsie spracovat a konzervovat bazalku?, 7.8.2012
Moje milovaná dělala pesto. Zkusím sehnat recept. Je to docela OK, ale strašně moc práce. Nenechala si do toho mluvit a drtila bazalku v keramickém hmoždíři, takže produktivita nevalná. I docela nákladné. Vzpomínám, že jsem to před lety vyřešil... celý příspěvek >
Škůdce na rajčatech - jak pomoci?, 6.8.2012
Je to přesně tak. Taky jsme se jí báli, ale není to nic hrozného. Likvidace larev takto stačí, mušky se rojí tuším v květnu, takže na nějakou systémovou ochranu je pozdě nebo brzo. Ať se daří!
Proutěné ploty, 23.5.2012
Ano, použili jsme rohože. Osobně si myslím, že by to ani na drátěný plot jinak použít nešlo. Nedovedu si představit, jak by se tam to proutí přes tak hustou osnovu, jakou má drátěný plot, provlékalo. Ale nejsem odborník.
Proutěné ploty, 23.5.2012
Používaly se elektrikářské plastové spojky - ty stahovací. Podle zkušeností to vydrží mnohem déle než vázací drát, ale výběr je pak samozřejmě na Vás. Každá rohož se přichycuje na čtyřech až osmi místech, rovnoměrně po celé ploše.
Proutěné ploty, 23.5.2012 Obsahuje fotku
Posílám svou fotku proutěného plotu.
Proti pampeliškám, 13.5.2012
Můžete kombinovat Starane a Bofix, ale budete dublovat jednu účinnou látku. Na smetanky by měl starane účinkovat. Pokud neúčinkuje, zkuste zvýšit kocentraci. Pokud kombinace, tak s Lontrelem (doporučuje výrobce). Stříkat až v teplých dnech, pod... celý příspěvek >
Krtko a stromy, 13.5.2012
Krtky jsem podrobně studoval, neb se s nimi také dělíme o zahradu. Chytáme je do pastí. Loni jich bylo 12… Je to masožravec, takže kořeny neokouše. Nezaznamenal jsem, že by někdo referoval o poškození hloubenými chodbami na jiných diskuzích. My... celý příspěvek >
Trávník selektivní Herbicid a pes, 13.5.2012
Každý přípravek má svou ochrannou lhůtu, pokud chcete hubit dvouděložné plevele (např. smetanku), máte na výběr v podstatě ze čtyř účinných látek: Fluroxypyr, Clopyralid,  MCPA a Dicamba. Ochranné lhůty nejsou stanoveny pro... celý příspěvek >
Existuje něco jako "obrubníkovač"?, 12.5.2012
Obávám se, že toho moc není, a když je, tak poměr užitek/cena je mizerný. To, co hledáte, se jmenuje nejspíš zemní fréza. Jsou velké, na jednocení celého pruhu zeminy, nebo i malé, speciálně určené např. pro hloubení rýh pro závlahy nebo kabely.... celý příspěvek >
Nátěr dřevěných laveček, 17.4.2012
Na zahradní nábytek mi byla doporučena (ne v hobbymarketu) silnovrstvou lazuru Tikurilla Valtti Opaque. Je oproti Aklytonu matná, což vypadá hezky. Je možné ji tónovat do veškerých odstínů, jaké si lze představit. Není tvrdá, ale pružná, takže snese... celý příspěvek >
Ničení vytrvalých plevelů pod keřovými rybízy Roundapem, 16.4.2012
Nemám přímou zkušenost, ale rybízy jsem roundupem, resp. přípravkem se stejnou účinnou látkou, likvidoval. Velmi rychle a úspěšně. Z toho plyne, že jsou na ni velmi citlivé. Osobně bych do toho moc nešel, protože pokud vám jen kapka uletí na... celý příspěvek >
Přehled selektivních herbicidů a výpočty nákladů, 15.4.2012
Mám doplňující informace pro použití herbicidů proti dvouděložným plevelům na okrasné trávníky. Mluvil jsem se zástupcem firmy o použití Starane, který jsem ve svém přehledu vyhodnotil jako v našich podmínkách nejvhodnější, řekl mi, ať počkáme, až... celý příspěvek >
Jaký křovinořez z MF dle požadavků, 15.4.2012
Budu se opakovat, kupovat Oleo Mac v Moutfieldu je hloupost. Kupte si to na polském eshopu, vyjde vás to levněji. Nejsem žádný agent, udělal jsem to před dvěma lety, a naprostá spokojenost. Ten výše popsaný typ je tam za cca 11 600 i s dopravou.
Kmen stromu s kůrou v interiéru, 12.4.2012
Domnívám se, že pokud byste použila Bochemit nebo Lignofix pro interiér (jsou to impregnace, ne barvy, ředitelné vodou), barva a textura by zůstala stejná. Záleží na tom, zda je dřevo vyschlé (čerstvý kmen toho moc nenasaje) a jakou máte představu.... celý příspěvek >
Aplikace Previcuru na rajčata a další plodiny, 10.4.2012
Diky, namícháno, aplikováno. Hezký večer
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika