Příspěvky uživatele - 96.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 7.11.2011
Já mám Stigu. Ten křovinořez mám 6 let a ještě se nepokazil. Ani Homelite ani Oleomac neznam. Ale zkuste se zeptat primo v nejake zahradni technice. Tam vam urcite poradi spravne.
Drtič DB 406 - Mountfield, 3.11.2011
Dobry den, ja chci delat letos poprve most a nevim vubec jaky si koupit drtič. Vím že jsou drtiče na ovoce na větve, ale když je to bez popisu na stránkách tak nevím na co se používá. Nemáte někdo nějaký tip?
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 3.11.2011
Já měl OM a brzy mě odešel,  ted mám Homelite HBC - 1000EX a zatrím, musím zaklepat slouží. Doporučil mi ho přímo zahradník kamarád.
Prosím radu - sněhové frezy z Číny/MTD M61, 31.10.2011
No v Cine sněhová fréza MTD určitě vyrobena není.  Správně je vyrobena v Německu, jak píše pan níže. Frézy prodávám, tak to musím vědět.
Zahradní traktor, 31.10.2011
Ahoj, s timhle zkusenosti faakt nemam. Ja mam traktor Rabtrak. A to je dobrej traktor.  Ja ani Dolmar ani yard-man neznam. a kdes je videl?
Kultivator, 31.10.2011
Dobrý den, my máme MTD, je kvalitni, byl za dobrej peniz, tak jsme si s manzelkou udelali radost, protože jsme ho už potřebovali. Tenkrat jsme ten kultivátor koupili ješte s vánoční slevou :-)
Zahradní traktor, 31.10.2011
Zahraniční traktor kupuju proto, že jim tak nějak víc věřím. Michal
Zahradní traktor, 31.10.2011
Tak to je asi jedina odpoved :-(A jsou v tom Gronychu v pohode? Myslim dodavka a tak, casove. Asi teda koupim ten Dolmar. Uz asi nema cenu se poptavat nekde jinde. Michal
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika