Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?



host - 182.202 (?)
3.8.2010 22:08

To buďte rád, že Vám křovinořez sloužil dlouhá léta bez závady. Také jde o to, kolik jste s ním sekal za tu dobu hodin a co jste s ním sekal. Dneska už ta kvalita není, to,co bývala dříve. To bohužel platí u většiny výrobků.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
   
host - 187.131 (?), 3.8.2010 19:40

Mám oleo mac 733 T z roku 1996 tedy funguje již 14 let s 1 opravou a to v druhém roce provozu cena opravy 600 kč.Od té doby vše ok, je to nesmrtelný stroj.Jako perličku dodám, že jsem již 5 let nemazal úhlový převod a pořát tam mazivo je.V zimě kupuji nový křoviňák zase oleo mac ale ten nejsilnější, který je v nabídce. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 182.202 (?), 3.8.2010 22:08

To buďte rád, že Vám křovinořez sloužil dlouhá léta bez závady. Také jde o to, kolik jste s ním sekal za tu dobu hodin a co jste s ním sekal. Dneska už ta kvalita není, to,co bývala dříve. To bohužel platí u většiny výrobků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 58.175 (?), 21.3.2011 14:13

Mám 7 let model 740T a jsem typickej neználek. Dvakrát za tu dobu jsem ho vzal na prohlídku do servisu a jinak občas mažu převod a jen dolévám směs. Bez problému seču se strunou a trojzubem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 101.219 (?), 9.4.2011 21:01

take se musim přidat, mame krovinořez oleomac.ten nejslabší co se dal v té době pry koupit(nemá řiditka, jen rukojeť),myslim obsah 22?  koupen 7.8.1994..Nic jsem o tom nevěděl, nezajímal se, lilo se do toho vše,,od m2t po janevim coještě, vzdy mícháno na dlouho a od oka, hlavně zádný záběh, koupil se a už jsme se těšili jak posekáme sad za den.a tak furt pryč.mam novou pilu hq, tak jsem zlistil ze mam čistil nějaky filtr, tak jsem loni z kroviňáku po skoro 16 letech vyndal ovalnou kupku sena a bordelu, asi 5* ji proplachl a zlistil že je to filtr.provozován většinou na kotouč.akorát hůře startuje od začátku po dnešek, prostě žádná zmena, až asi loni jsem se v tomto fóru dozvěděl, ze jsme koupili vlastně šmejd, co nic nevydrží!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.136 (?), 3.11.2011 11:11

Já měl OM a brzy mě odešel,  ted mám Homelite HBC - 1000EX a zatrím, musím zaklepat slouží. Doporučil mi ho přímo zahradník kamarád.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 190.253 (?), 9.8.2012 16:28

Zdravím, křovinořez Oleo-mac 740T jsem nastartoval, ten po malé chvíli zhasl a nyní již nejde nastartovat, ne, že by nechytl, ale nejde ani protočit startovací lanko, jako by bylo napevno. Vzhledem k tomu, že s křovinořezem nemám vůbec žádnou zkušenost, prosím o radu, zda třeba není nějaká pojistka, nebo tak něco, nebo zda došlo k nějaké závažnější poruše. Vím, že takhle se to asi těžko posuzuje, jde mi o to, jestli někdo nemá s touto závadou nějakou zkušenost. Za případnou radu moc děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.126 (?), 4.11.2011 7:43

Věřte že ty nové OM již zdaleka nejsou to co byli ty staré co vám drží 10let i víc - taky takový mám 26T a 740), ale mám i nový model BC 380 a asi 3r Ergo ten je častěji porouchaný než funkční - fakt nespolehlyví šmejd. Už si nikdy v M. nic nekoupím, pokud nesníží ceny min. na polovic a 7.letou zruku si můžou nechat - tim už nikoho neoblbnou protože materiální a výrobní vady se vždy projevý cca do roka, zbytek je z 99,9% jen opotřebení a nesprávná maniulace

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 62.72 (?), 4.11.2011 12:08

koupil jsem před 2 roky OM Sparta 380T na polském eshopu za poloviční cenu jako v českém Mounfieldu. Kurýrem dorazila do dvou dnů. Používám na pozemku 7000 m, teď už spíše na dosekávání, před tím i na větší plochy. Za tu cenu skvělá záležitost, i když nejsem nadšencem pro tuto značku. Když srovnám hodnotu, kterou jsem dostal, s tím, že bych si křovinořez musel půjčovat, tak je to skvělý poměr hodnota/cena.

Teď jsem se díval, stojí 5 750. Doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.136 (?), 7.11.2011 14:28

Já mám Stigu. Ten křovinořez mám 6 let a ještě se nepokazil. Ani Homelite ani Oleomac neznam. Ale zkuste se zeptat primo v nejake zahradni technice. Tam vam urcite poradi spravne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 239.112 (?), 7.11.2011 18:18

K 11 let starému OM 746T (opotřebovaný a stále plně funkční)  jsem loni koupil OM753T. Vibrace jsou menší, síla motoru vynikající. Strunou jde sekat každou trávu. Trochu se mi hřála hřídel, tak mi to během jednoho dne přimazali a je to v pořádku. Neřekl bych, že je to horší stroj než před 11 léty koupený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika