Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

take se musim přidat, mame krovinořez oleomac.ten nejslabší co se dal v té době pry koupit(nemá řiditka, jen rukojeť),myslim obsah 22?  koupen 7.8.1994..Nic jsem o tom nevěděl, nezajímal se, lilo se do toho vše,,od m2t po janevim coještě, vzdy mícháno na dlouho a od oka, hlavně zádný záběh, koupil se a už jsme se těšili jak posekáme sad za den.a tak furt pryč.mam novou pilu hq, tak jsem zlistil ze mam čistil nějaky filtr, tak jsem loni z kroviňáku po skoro 16 letech vyndal ovalnou kupku sena a bordelu, asi 5* ji proplachl a zlistil že je to filtr.provozován většinou na kotouč.akorát hůře startuje od začátku po dnešek, prostě žádná zmena, až asi loni jsem se v tomto fóru dozvěděl, ze jsme koupili vlastně šmejd, co nic nevydrží!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika