I toto je Mountfield



host - 216.69 (?)
27.7.2014 19:20
A copak jste u nich reklamoval? Běžné opotřebení a chyba obsluhy t.j. celá sedmiletá záruka a že jsem nechodil na posezónní prohlídky tak se mohlo předejít zaseknutí převodky na křováku. Každá prohlídka vždycky co si našli svíčku filtr těsnění cosi v karburátoru a tak sem tam nechodil a necpal do nich prachy.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 26.7.2014 22:54

Abychom na Moutfield jenom neplivali, v čem asi nemá konkurenci, je to, že nabízí křovinořezy pro leváky. S tím jsem se zatím nikdy nikde nesetkal.indecision


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 27.7.2014 9:05
No ve značkové speciálce taky hledají kde obsluha udělala chybu a zadření motoru neuznají. Akorát by měli s tou sedmiletou zárukou míň tlačit na pilu když lámou zákazníka, aby věděl, že si ji zaplatí v servisních prohlídkách po roku. Jak vynechá tak je po záruce. Mám od nich křovák bez prohlídek neco k bazénu jde s tím být spokojený. Technická tupota lidí se rychle zvětšuje mnohým nezbyde platit za prohlídky, protože umí zatáhnout za provázek a ti lepší dokonce pochopí manuál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.226 (?), 27.7.2014 17:51

to se pěkně pletete, prohlídky mají povinné pouze u sněhových fréz a traktorů, jinak ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 27.7.2014 19:20
A copak jste u nich reklamoval? Běžné opotřebení a chyba obsluhy t.j. celá sedmiletá záruka a že jsem nechodil na posezónní prohlídky tak se mohlo předejít zaseknutí převodky na křováku. Každá prohlídka vždycky co si našli svíčku filtr těsnění cosi v karburátoru a tak sem tam nechodil a necpal do nich prachy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.91 (?), 28.7.2014 6:04

Taky si nedovedu představit, že bez těch jejich prohlídek bych uplatnil záruku třeba po 2 letech.Je vidět, že je národ zmasírovaný, když věří že po 6 letech bez prohlídek se sním budou bavit.Já tomu nevěřím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.91 (?), 13.8.2014 9:41

 Trošku nechápu jak někdo může žít v domění, že mu stroj vydží 7 -let bez údržby... ASi žije u nás hodně naivních lidí :-)Já jsem tam reklamoval kultivátor , cca po 6 letech, jelikož se moc nepoužíval, tak závada se neprojevovala - stroj od tatínka (důvod nemoc)  -  až v 6. roce jsem jej začal osobně na stavbě používat a nesutále se mi páli klínový řemen - několikrát jsem navštívil servis mountfield - a bylo jim to už dívně, že tam pořád chodím pro řemene - doporučili mi ať stroj přivězu a jestli jej mám ještě v záruce - doma jsem dohledla záruční list od mého otce (byl pěkně schovaný :-)) a stroj jsem zavezl do servisu - je pravda trvalo to cca 4 týdny, ale výsledek reklamace mě mile překvapil - neustálý problém s pálením klínového řemene dělal blok motoru v kterém je uložena kliková hřídel - řemenice nebyly v ose. V servise mi proto zcela bezplatně vyměnili blok motoru, kultivátor již cca 2 roky funguje... :-)

Co se týče té údržby svíčka, filtr to je běžná věc údržby :-)

tak když jste ji pane tu převodovku nemazal, tak asi to nepojede...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.101 (?), 13.8.2014 11:23

kultivator na stavbe?..no budiz, ale pekne schovany zarucny list? s cim tych 6 rokov chodil na povinne rocne platene prehliadky aby mu tzv. platena zaruka trvala? Cele je mi to nejake zvlastne tvrdenie o bezlatnej oprave po tolkych rokoch. Kolko stali prehliadky a kolko to vlacenie stroja k nim pocas tych 6 rokov ak vobec nejake boli?...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 13.8.2014 16:17
Kvalitní malotraktor má široké využití. Kultivátor s motorem na kousku rámu bez převodovky a spojky jedna hřídel a i tu dají špatně ne poprvé, nemá s kvalitou nic společného. Připomíná starou mlátičku se stacionárním motorem, pásový řemen se přehodil na jinou řemenici a natočil se motor. Vyosená hřídel od nového se uzná, protože těžko ji shodit na obsluhu, že, která utratila zbytečně za klíňáky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Petrpa - (1) - 83.54 (?), 25.5.2017 9:48

Já už bych od nich taky nic nevzal, nemám snima dobré zkušenosti po tom co mi praskl bazén a vytopil půl zahrady a sklep, a čerpadla bych od nich ani nebral mam nove čerpadla z Ostravy od Gluče a nemám s nima problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 42.97 (?), 6.9.2017 19:22

Před čtyřmi roky jsem koupil pilu Oleo-Mac.Do letošního léta jela bez problému.Letos přestala startovat.Zjištění závady trvalo měsíc.Oprava odhadnuta na pět tisíc.Od opravy jsem upustil a pilu zanesl soukromníkovi. Doba opravy čtyři dny a cena sedum set.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika