I toto je Mountfield



host - 42.97 (?)
6.9.2017 19:22

Před čtyřmi roky jsem koupil pilu Oleo-Mac.Do letošního léta jela bez problému.Letos přestala startovat.Zjištění závady trvalo měsíc.Oprava odhadnuta na pět tisíc.Od opravy jsem upustil a pilu zanesl soukromníkovi. Doba opravy čtyři dny a cena sedum set.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 26.7.2014 22:54

Abychom na Moutfield jenom neplivali, v čem asi nemá konkurenci, je to, že nabízí křovinořezy pro leváky. S tím jsem se zatím nikdy nikde nesetkal.indecision


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 27.7.2014 9:05
No ve značkové speciálce taky hledají kde obsluha udělala chybu a zadření motoru neuznají. Akorát by měli s tou sedmiletou zárukou míň tlačit na pilu když lámou zákazníka, aby věděl, že si ji zaplatí v servisních prohlídkách po roku. Jak vynechá tak je po záruce. Mám od nich křovák bez prohlídek neco k bazénu jde s tím být spokojený. Technická tupota lidí se rychle zvětšuje mnohým nezbyde platit za prohlídky, protože umí zatáhnout za provázek a ti lepší dokonce pochopí manuál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.226 (?), 27.7.2014 17:51

to se pěkně pletete, prohlídky mají povinné pouze u sněhových fréz a traktorů, jinak ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 27.7.2014 19:20
A copak jste u nich reklamoval? Běžné opotřebení a chyba obsluhy t.j. celá sedmiletá záruka a že jsem nechodil na posezónní prohlídky tak se mohlo předejít zaseknutí převodky na křováku. Každá prohlídka vždycky co si našli svíčku filtr těsnění cosi v karburátoru a tak sem tam nechodil a necpal do nich prachy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.91 (?), 28.7.2014 6:04

Taky si nedovedu představit, že bez těch jejich prohlídek bych uplatnil záruku třeba po 2 letech.Je vidět, že je národ zmasírovaný, když věří že po 6 letech bez prohlídek se sním budou bavit.Já tomu nevěřím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.91 (?), 13.8.2014 9:41

 Trošku nechápu jak někdo může žít v domění, že mu stroj vydží 7 -let bez údržby... ASi žije u nás hodně naivních lidí :-)Já jsem tam reklamoval kultivátor , cca po 6 letech, jelikož se moc nepoužíval, tak závada se neprojevovala - stroj od tatínka (důvod nemoc)  -  až v 6. roce jsem jej začal osobně na stavbě používat a nesutále se mi páli klínový řemen - několikrát jsem navštívil servis mountfield - a bylo jim to už dívně, že tam pořád chodím pro řemene - doporučili mi ať stroj přivězu a jestli jej mám ještě v záruce - doma jsem dohledla záruční list od mého otce (byl pěkně schovaný :-)) a stroj jsem zavezl do servisu - je pravda trvalo to cca 4 týdny, ale výsledek reklamace mě mile překvapil - neustálý problém s pálením klínového řemene dělal blok motoru v kterém je uložena kliková hřídel - řemenice nebyly v ose. V servise mi proto zcela bezplatně vyměnili blok motoru, kultivátor již cca 2 roky funguje... :-)

Co se týče té údržby svíčka, filtr to je běžná věc údržby :-)

tak když jste ji pane tu převodovku nemazal, tak asi to nepojede...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.101 (?), 13.8.2014 11:23

kultivator na stavbe?..no budiz, ale pekne schovany zarucny list? s cim tych 6 rokov chodil na povinne rocne platene prehliadky aby mu tzv. platena zaruka trvala? Cele je mi to nejake zvlastne tvrdenie o bezlatnej oprave po tolkych rokoch. Kolko stali prehliadky a kolko to vlacenie stroja k nim pocas tych 6 rokov ak vobec nejake boli?...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.69 (?), 13.8.2014 16:17
Kvalitní malotraktor má široké využití. Kultivátor s motorem na kousku rámu bez převodovky a spojky jedna hřídel a i tu dají špatně ne poprvé, nemá s kvalitou nic společného. Připomíná starou mlátičku se stacionárním motorem, pásový řemen se přehodil na jinou řemenici a natočil se motor. Vyosená hřídel od nového se uzná, protože těžko ji shodit na obsluhu, že, která utratila zbytečně za klíňáky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Petrpa - (1) - 83.54 (?), 25.5.2017 9:48

Já už bych od nich taky nic nevzal, nemám snima dobré zkušenosti po tom co mi praskl bazén a vytopil půl zahrady a sklep, a čerpadla bych od nich ani nebral mam nove čerpadla z Ostravy od Gluče a nemám s nima problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 42.97 (?), 6.9.2017 19:22

Před čtyřmi roky jsem koupil pilu Oleo-Mac.Do letošního léta jela bez problému.Letos přestala startovat.Zjištění závady trvalo měsíc.Oprava odhadnuta na pět tisíc.Od opravy jsem upustil a pilu zanesl soukromníkovi. Doba opravy čtyři dny a cena sedum set.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika