I toto je Mountfield



   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
                     
host - 160.145 (?) 
3.7.2012 16:31

No další problém je v tom, že jsme čerpadlo zaplatili a pak nám řekli, že může být skladem taky až za 10 dní, což mě naštvalo. Doufám, že nebudou čekací lhůtu prodlužovat a po prázdninách mi oznámí, že čerpadlo není a nebude... pak mi vrátí peníze... Celkem vymakaný systém, jak bezúročně půjčit prachy od zákazníka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 139.149 (?), 4.7.2012 11:43

Já si chtěl u nich koupit sekačku, ale vzhledem k tomu, že jsem odmítnul podepsat souhlas s poskytnutím osobních údajů, tak mi jí neprodali.

Tak nemám nic :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 5.7.2012 0:35

Tak my jsme tam byli poprvé, kupovali jsme to tepelné čerpadlo k bazénu, ale žádný souhlas s poskytnutím osobních údajů po nás nechtěli...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.237 (?), 5.7.2012 1:19

Tak oni jsou rádi za každou další ovci která u nich koupí... Nechápu proč jste u nich nechali peníze když zboží nemají skladem, to můžete rovnou koupit přímo od výrobce stejně rychle a nejspíš levněji...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 5.7.2012 2:15

Ke koupi čerpadla jsme se rozhodli kvůli výhodné ceně (čerpadlo je v akci), která se s tepelnými čerpadly stejných parametrů nedala srovnat. Navíc nevíme, kde by se takové čerpadlo dalo sehnat u výrobce- ty bohužel neznáme. navíc mám skušenost (např. se zahradním nábytkem a jinými zahradnickými potřebami), že cena u výrobce pro konečného zákazníka byla podstatně vyšší než v obchodě (obchody nakupují za velkoobchopdní ceny a navíc mají množstevní slevy, proto si můžou dovolit prodávat pod doporučenou prodejní cenou, kterou stanoví výrobce, který sám tyto doporučené ceny pro konečného zákazníka dodržuje... Ale nevzdali jsme to a napsali dotaz na ústřednu M, kde nám ihned odpověděli a dnes odpoledne nám nabídli urychlený dovoz čerpadla do prodejny, kde jsme zaplatili... tak jsme zvědaví, jak dodrží slovo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 20.164 (?), 7.8.2012 19:56

Tak to mne opravdu pobavilo. Výprodej - akční slevy až 40%. To je právě probíhající akce v Mountifieldu. Opravdu nádherné ceny - no nekupte to. Původní cena traktoru 89000,-Kč, po slevě 52500,-Kč. Taková úspora opravdu zahřeje u srdce, ale jen do chvíle, než si zadáte vyhledat výrobek např. v Google. Cena traktoru v celé Evropě je 2100,- EUR. Hrubý přepočet nám říká, že normální cena v Evropě je shodná s akční 40% slevou v Mountfieldu. Tak nevím sleva - nesleva? Nebo jen další oblbovací akce této firmy? Musím ale konstatovat, že to funguje. Prodejna nabitá k prasknutí. Inu, každý svého štěstí strůjcem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 191.186 (?), 7.8.2012 20:03

Nám došel katalog, kde je 40-80%.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.12 (?), 7.8.2012 21:02

Ještě další slevy? Já myslel, že mají slevy celý rok a k tomu to jejich kolo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.22 (?), 7.8.2012 21:33
Ja si zatim nemuzu na Mountfield stezovat. Mam tam znamou a trakturek ktery jsem koupil za lepsi cenu nikde nenajdu. Nyni jsem v jejich slevach kupoval drobnosti jako olej, osivo a gril.uhli - taky byla pekna cena. Ale treba vertikutatory tam maj celkem drahy i po slevach.. Tam dam prednost Wercu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.225 (?), 18.1.2013 14:46
Ty drobnosti vycházejí u MTF docela draho, dneska koupená sada 6-ti šroubů vyšla na čtyři stovky. Opravdu super cena, vlastně to vychází skoro na 5% pořizovací ceny frézy - za 6 šroubů

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika