Hecht Kendo C 34 M



Stránky: 1,  2   
host - 174.29 (?) 
13.3.2006 20:03, zobrazeno: 39664x
Môžte mi niekdo poradiť v kúpe krovinorezu do 10000.-Sk?Aký máte názor na značku Hecht Kendo C 34M ? Ďakujem
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 217.133 (?), 4.4.2006 22:27
Ked sa neviem zorientovať v značke hľadám informácie cez google vo svete a zaujímavé je že pre Hecht v záhradnej technike okrem CZ a SK som nenašiel nič.A pritom na nakupka.cz-prodávané značky, sa pri značke HECHT uvádza že ide o nemeckého výrobcu.Tak som prehladal celý google.de a ani stopa, kontakt na takého výrobcu som nenašiel/ pri tom sortimente to by musela byť jedna z najvačších nemeckých továrni na záhradnú techniku/.Takže mi vyšlo že ide iba o obchodné pomenovanie dovozcom pre ázijskú napodobeninu značkových výrobkov,popritom na našich weboch ponúkaných tieto výrobky je všade uvádzaný "nemecký" výrobca HECHT.Bolo by zaujímavé nahliadnuť do vyhlásenia o zhode, kde by mal byť uvedený výrobca a krajina pôvodu.Ale vrchol je to čo som videl v Tescu.Na píle HECHT 938 je aj nálepka logom GRIZZLY.Tak je len na vás akú máte dôveru v podobné výrobky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.194 (?), 19.7.2006 13:23

Vloni jsem se také nechal zlákat výhodnou cenu tohoto modelu ale už bych to neudělal. Vždy po cca 1/2 hodině provozu se mi stroj nepodařilo znovu nastartovat a musel jsem do servisu. Vlastnil jsem ho cca 3 měsíce a z toho byl asi 2 a 1/2 měsíce v servisu. Byla to velká úleva, když se mi podařilo stroj vrátit a získat zpět investované peníze. Již bych to nekoupil.

S pozdravem Vít

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.99 (?), 7.8.2006 9:16
Jsem spokejný. Mám ho 3 měsíce a šlape dobře!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 163.14 (?), 14.8.2006 9:40
Hecht = Grizzly = Made in china (teda alespon predpokladam) Nemci to maximalne balej do krabic. Podobnej problem se startovanim sekacky jsem mel i u MTD. Spatne fungovalo cerpadlo benzinu. Misto uvedeneho 5x zmacknuti pred startem se musi zmacknout tak 25x, pak fungovala OK.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.249 (?), 21.8.2008 7:34
Spomínaný krovinorez mám 4 roky, je plne využitý celé leto a skutočne s ním kosím všetko okolo domu, cca 0,5 ha trávnatého porastu v ovocnom sade ale aj rôzne krovie. Môžem povedať, že som s ním veľmi spokojný, za tie roky beží bez problémov. Pre všetkých ktorí pochybuju Hecht Kendo je talianský výrobok, má to uvedené na výrobnom štítku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.78 (?), 9.9.2006 11:29
zmineny krovinorez mam take a jsem s nim velice spokojeny
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 27.98 (?), 15.6.2008 10:09

Mám HECHT KENDO C 34 rok... startování je tak primitivně uděláno, že mám již druhou opravu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.50 (?), 18.6.2008 14:47

Vážení, Hecht je čína. Jsou tam tisíce fabrik, kde Vám udělaj cokoliv pod jakoukoliv značkou - kvalita? to neznaj.

Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 48.59 (?), 19.6.2008 11:20

Naprosto s Vámi souhlasím! Jen nechápu jedno-jaktože se můžou takové krámy vůbec prodávat? Nejen že jsou nekvalitní, ale podle mě jsou to kolikrát i životu nebezpečné šroty! Já bych to konfiskoval už při dovozu do zemí EU a posílal rovnou do šrotu! Nebo to nechal projít alespoň nezávislou zkušebnou, protože hoši na tom deklarují zkoušku či prohlášení o kompatibilitě např. CE nebo TUV ale tou zkušebnou to nikdy neprošlo!

Mimochodem značka CE na některých výrobcích prý znamená China Export a ne prohlášení o kompatibilitě s předpisy EU

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika