Příspěvky uživatele - 2.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 20.7.2012
Na zahradě 3400m2 se drny vždy najdou - něco mi uhyne, vykopu jámu pro novou výsadbu, ryju záhony, obrývám stromky, kam se tráva rozšířila... kompost pak použiju na zaplnění těch jamek po staré zemině a drnech a další. Moje zahrada je hlavně... celý příspěvek >
Mravenci, 20.7.2012
Upravím koncentraci na 2 - 3%, naliju na hnízdo venku cca 100ml. 2. den jsem hnízdo rozhrábl, nebylo tam nic - ani mrtví mravenci, ani kukly - zřejmě odtáhli o dům dál. 2. rok bylo o 1 m dál hnízdo nové. J.
Mravenci, 20.7.2012
Mně se osvědčuje ocet - za rok se ovšem objeví zas. J.
Velmi sladká, aromatická rajčata, 20.7.2012
Nejsladší co jsem zažil jsou IDYLL - červená rybízová tyčková do záhonu - velikost větší třešně (Cherry - číst prosím ČERI nebo ČERY. ŠERI je něco jiného než rajče!!). Již růžová jsou sladká. J.
Hecht Kendo C 34 M, 18.6.2008
Vážení, Hecht je čína. Jsou tam tisíce fabrik, kde Vám udělaj cokoliv pod jakoukoliv značkou - kvalita? to neznaj. Honza
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika