Hecht 7100



host - 48.106 (?)
3.10.2016 16:16
Jsou velmi velmi hodní na trubce, co si chtějí koupit šunt a někdy se zadaří rozmluvit. Málokterý poděkuje, že se nemusel drbat s šuntem.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 178.9 (?), 1.10.2016 20:43
Vari je kvalitní v současnosti, to jsem se mu zase snažil vysvětlit já.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 1.10.2016 20:51

nikto v tejto téme určite nepochybuje o tom, že Vari je kvalitnejšie ale otázniky vyvoláva, či pomer úžitková hodnota/cena je taký prijateľný a či stále tam ťahá konkurencia za kratší koniec. inými slovami keď zaplatím napr. raz toľko, tak dostanem za to adekvátnu hodnotu? v prípade, že sa rozhodnem pre lacnejší stroj, tak ako veľmi sa mi bude musieť kaziť, aby som sa s opravami dostal na cenu toho drahšieho za predpokladu, že sa drahší nepokazí... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 14:24

Nemám potřebu se s někým dohadovat, ale od Varibojovníků tady v celé debatě nepadl JEDINÝ pádný argument v čem je Hecht horší. A srovnávat ho s Globalem je vyloženě nesmysl. Nicméně je to tak DOBRÝ STROJ, že toto srovnání USTOJÍ! BUBNOÁ SEKAČKA - majitel Hechtu má pod čepicí a oproti Vari připlatí tisícovku a má celou sekačku na práci a mazla na údržbu. NÁPRAVA PRO DĚCKA - pojezdová hřídel je uložená v ložiskách 6206 je z plného materiálu s venkovním pr 30mm, což nemají kolikrát ani auta. ORÁNÍ - člověče, když dodržíte 3 veličiny srovnatelné s Vari (a není to cena) tak Vám bude dobře orat i domácí stavba s motorem ze staré kývačky. KALENÁ KOLA - jak víte, že v Hechtu nejsou? LITINOVÁ VLOŽKA - když je to taková pecka tak proč ji nemá vlajková loď GSV 190? VARI DÍRA a pak levná čína - a kde se varábí motor XP?  Hezký den

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 15:47
CHechtbojovníky fakt nemusím. Zpočátku velká chvála a po dvou tří letech úplně obrátí. Neznám od Chechta něco, co by se vzdáleně přiblížilo kvalitě Vari. Mám Vari 22 let a nemusel jsem opravovat motor ani převodovku. S váma se začnu bavit važně o Chechtu za 10 let. To je míra kvality u číny. XP motor je čína, máte pravdu, jenom že ten motor je volitelný a můžete ho vyměnit za 2T. Ložisko 6206 je pěkné a v čem je usazené a to je měkké a z Chechtu. Kalená kola v Chechtu a jináč vám chutná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 3.10.2016 16:07

asi nikdy nepochopím, prečo majú vlastníci čohokoľvek potrebu obhajovať svoj stroj, veď im môže byť úplne jedno, kto čo má a s čím pracuje. situácia je iná, keď nejakým spôsobom participujú na predaji a z toho dôvodu im záleží na dobrom mene výrobku a teda ich objektivita nemusí byť zaručená. 

už som to písal, to že niečo bolo pred takmer 2 desaťročiami veľmi kvalitné, tak neznamená (ale ani sa to nevylučuje), že bude rovnako kvalitné aj teraz, ani to nedáva záruku do budúcnosti. prikladov by som vedel uviesť mnoho. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 3.10.2016 16:16
Jsou velmi velmi hodní na trubce, co si chtějí koupit šunt a někdy se zadaří rozmluvit. Málokterý poděkuje, že se nemusel drbat s šuntem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 16:18
Myslím si, že vím proč nepochopíš
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 3.10.2016 16:32

prečo nepochopím? ja to neviem. mám doma staré TZ-4K a ani ma nenapadne nadávať na Tomo Vinkovič, Vari alebo iné stroje a presadzovať to svoje.  rovnako ma ani nenapadne nadávať na súčasnú produkciu malotraktorov z číny alebo štátov EU. ale ani nebudem tvrdiť, že ked niečo bolo kvalitné pred 30 rokmi, že je to rovnako dobré aj teraz a už vôbec nie, že to vydrží tak dlho. nič, nepredávam, neponúkam. mne je skutočne jedno, či si niekto kúpi vari alebo hecht. teda prečo nepochopím, zaujíma ma to. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.12 (?), 3.10.2016 16:49

Hecht se začal prodávat v roce 1998 a to splnuje Vašich 10let. Např Hecht 945 je v prodeji od roku 2004 a také se psalo, že se o ní budeme bavit za 10let. Ano má spoustu recenzí a velmi mnoho spokojených majitelů. Na druhou stranu si přiznejme. Vari ložiska a díly jsou nejlepší a všichni ostatní jsme tupci, kteří tomu vůbec nerozumí. Nebo je to tak, že ted má Vari akci nakoupili mnoho Vari strojů a vozíků v Číně(protože tady už se nevyrábí) a ted je potřebuje prodat a házet špínu na jakékoli konkurenty, protože akce neplní prodeje tak jak by měla? Samozřemě nakoupili v jiné Číně než ostatní viz Vari je nejlepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 17:26

Checht 945, tak podle této šumky se lidi neřiďte. O číně mi řekli, co byste chtěl, to je odpověď, jo. Chtěl bych když se to jmenuje pila, aby to řezalo. Tak si kupte Stil, Huszgvarnu a zaplatíte víc. A já jim řekl a budu taky řezat, na to ste zapoměl. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika