Hecht 7100



host - 0.12 (?)
3.10.2016 16:49

Hecht se začal prodávat v roce 1998 a to splnuje Vašich 10let. Např Hecht 945 je v prodeji od roku 2004 a také se psalo, že se o ní budeme bavit za 10let. Ano má spoustu recenzí a velmi mnoho spokojených majitelů. Na druhou stranu si přiznejme. Vari ložiska a díly jsou nejlepší a všichni ostatní jsme tupci, kteří tomu vůbec nerozumí. Nebo je to tak, že ted má Vari akci nakoupili mnoho Vari strojů a vozíků v Číně(protože tady už se nevyrábí) a ted je potřebuje prodat a házet špínu na jakékoli konkurenty, protože akce neplní prodeje tak jak by měla? Samozřemě nakoupili v jiné Číně než ostatní viz Vari je nejlepší.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 178.9 (?), 1.10.2016 20:43
Vari je kvalitní v současnosti, to jsem se mu zase snažil vysvětlit já.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 1.10.2016 20:51

nikto v tejto téme určite nepochybuje o tom, že Vari je kvalitnejšie ale otázniky vyvoláva, či pomer úžitková hodnota/cena je taký prijateľný a či stále tam ťahá konkurencia za kratší koniec. inými slovami keď zaplatím napr. raz toľko, tak dostanem za to adekvátnu hodnotu? v prípade, že sa rozhodnem pre lacnejší stroj, tak ako veľmi sa mi bude musieť kaziť, aby som sa s opravami dostal na cenu toho drahšieho za predpokladu, že sa drahší nepokazí... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 14:24

Nemám potřebu se s někým dohadovat, ale od Varibojovníků tady v celé debatě nepadl JEDINÝ pádný argument v čem je Hecht horší. A srovnávat ho s Globalem je vyloženě nesmysl. Nicméně je to tak DOBRÝ STROJ, že toto srovnání USTOJÍ! BUBNOÁ SEKAČKA - majitel Hechtu má pod čepicí a oproti Vari připlatí tisícovku a má celou sekačku na práci a mazla na údržbu. NÁPRAVA PRO DĚCKA - pojezdová hřídel je uložená v ložiskách 6206 je z plného materiálu s venkovním pr 30mm, což nemají kolikrát ani auta. ORÁNÍ - člověče, když dodržíte 3 veličiny srovnatelné s Vari (a není to cena) tak Vám bude dobře orat i domácí stavba s motorem ze staré kývačky. KALENÁ KOLA - jak víte, že v Hechtu nejsou? LITINOVÁ VLOŽKA - když je to taková pecka tak proč ji nemá vlajková loď GSV 190? VARI DÍRA a pak levná čína - a kde se varábí motor XP?  Hezký den

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 15:47
CHechtbojovníky fakt nemusím. Zpočátku velká chvála a po dvou tří letech úplně obrátí. Neznám od Chechta něco, co by se vzdáleně přiblížilo kvalitě Vari. Mám Vari 22 let a nemusel jsem opravovat motor ani převodovku. S váma se začnu bavit važně o Chechtu za 10 let. To je míra kvality u číny. XP motor je čína, máte pravdu, jenom že ten motor je volitelný a můžete ho vyměnit za 2T. Ložisko 6206 je pěkné a v čem je usazené a to je měkké a z Chechtu. Kalená kola v Chechtu a jináč vám chutná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 3.10.2016 16:07

asi nikdy nepochopím, prečo majú vlastníci čohokoľvek potrebu obhajovať svoj stroj, veď im môže byť úplne jedno, kto čo má a s čím pracuje. situácia je iná, keď nejakým spôsobom participujú na predaji a z toho dôvodu im záleží na dobrom mene výrobku a teda ich objektivita nemusí byť zaručená. 

už som to písal, to že niečo bolo pred takmer 2 desaťročiami veľmi kvalitné, tak neznamená (ale ani sa to nevylučuje), že bude rovnako kvalitné aj teraz, ani to nedáva záruku do budúcnosti. prikladov by som vedel uviesť mnoho. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 3.10.2016 16:16
Jsou velmi velmi hodní na trubce, co si chtějí koupit šunt a někdy se zadaří rozmluvit. Málokterý poděkuje, že se nemusel drbat s šuntem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 16:18
Myslím si, že vím proč nepochopíš
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 3.10.2016 16:32

prečo nepochopím? ja to neviem. mám doma staré TZ-4K a ani ma nenapadne nadávať na Tomo Vinkovič, Vari alebo iné stroje a presadzovať to svoje.  rovnako ma ani nenapadne nadávať na súčasnú produkciu malotraktorov z číny alebo štátov EU. ale ani nebudem tvrdiť, že ked niečo bolo kvalitné pred 30 rokmi, že je to rovnako dobré aj teraz a už vôbec nie, že to vydrží tak dlho. nič, nepredávam, neponúkam. mne je skutočne jedno, či si niekto kúpi vari alebo hecht. teda prečo nepochopím, zaujíma ma to. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.12 (?), 3.10.2016 16:49

Hecht se začal prodávat v roce 1998 a to splnuje Vašich 10let. Např Hecht 945 je v prodeji od roku 2004 a také se psalo, že se o ní budeme bavit za 10let. Ano má spoustu recenzí a velmi mnoho spokojených majitelů. Na druhou stranu si přiznejme. Vari ložiska a díly jsou nejlepší a všichni ostatní jsme tupci, kteří tomu vůbec nerozumí. Nebo je to tak, že ted má Vari akci nakoupili mnoho Vari strojů a vozíků v Číně(protože tady už se nevyrábí) a ted je potřebuje prodat a házet špínu na jakékoli konkurenty, protože akce neplní prodeje tak jak by měla? Samozřemě nakoupili v jiné Číně než ostatní viz Vari je nejlepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 17:26

Checht 945, tak podle této šumky se lidi neřiďte. O číně mi řekli, co byste chtěl, to je odpověď, jo. Chtěl bych když se to jmenuje pila, aby to řezalo. Tak si kupte Stil, Huszgvarnu a zaplatíte víc. A já jim řekl a budu taky řezat, na to ste zapoměl. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika