Gumové holinky



host - 187.141 (?)
10.10.2010 19:54
Pokud vydržely jen NECELÉ dva roky, tak musí být v záruce.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.34 (?), 10.10.2010 9:08, zobrazeno: 12196x

Koupil jsem si od Číňanů gumové holinky. Oslovily mě svojí nízkou váhou a nižším tvarem vhodným pro snadné obouvání, zouvání a pohyb na zahradě. Bohužel vydržely jenom necelé dva roky občasného provozu. Materiál, který předstíral, že je guma se v ohybech přelámal a objevily se díry. Varuji před podobnou koupí a současně se ptám po vašich zkušenostech a hledám podobné provedení v osvědčené kvalitě při určité cenové výhodnosti.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Oxalistriangularis - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (578) - 110.220 (?), 10.10.2010 9:36

Asi jste nekoupil gumové holínky, ale holínky z PVC. Holínky z PVC neprodávají jenom Číňani, můžete je koupit i v normálních obchodech s pracovní obuví ale i v normálních obchodech s běžnou obuví zrovna tak jako gumové holínky.  Gumové holínky mají vyšší odolnost proti teplu, oděru, propíchnutí a proříznutí oproti PVC. Cena holínek z PVC je nejen u Číňanů ale i v normálních obchodech nižší, než cena gumových holínek. Každý, kdo potřebuje gumové holínky by si na to asi měl dát pozor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 187.141 (?), 10.10.2010 19:54
Pokud vydržely jen NECELÉ dva roky, tak musí být v záruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.34 (?), 10.10.2010 21:22

Kdybych měl paragon, tak bych jim je předhodil. Moje smůla. Nepředpokládal jsem tak nízkou životnost...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.9 (?), 12.10.2010 18:57

Já už kupuji výhradně Krakenky. Ty jsou určitě z gumy a zatím přežily i zimu. Soused si stěžoval že má mokré boty, já nemusel. Už jiné nechci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 241.251 (?), 13.10.2010 7:41
Tak to je škoda, já po zkušenostech už schovávám paragony (záruční listy) od všeho. Párkrát do roka to projdu a co už je prošlé, tak vyhodím. Přestože jsem optimista raději počítám s krátkou životností a jsem pak případně "přijemně překvapen".
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jezevec22 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 242.101 (?), 13.10.2010 8:22

Životnost a záruka jsou dva naprosto odlišné pojmy. Např. igelitová taška má záruku 2 roky jako každý jiný výrobek, no a životnost? Někdy ani několik minut. 

Tím je myšleno, že ne každý výrobek musí vydržet po dobu záruky a pokud je používáním opotřebován, nelze na něj uplatnit záruku. Tu lze uplatnit pouze na vadu výrobku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika