Ekodotace na motor Vari XP-200



host - 72.218 (?)
2.4.2015 23:25

Teď se přidám já do diskuze - GCV se poznalo dříve podle plechového víčka rozvodu, rozdíl mezi 160 a 190 ccm jsou krom vrtání válce v tom, že u 190tek je zadní čelo motoru žebrované. Nyní jsou v prodeji motory se sjednocenými prvky, takže u 190ky GSV poznáte snad jen podle dvojité vložky filtru a nápisu.

Jak tu někdo dříve psal, že motory na VARI systém a bubnovky jsou odlišné, tak je to nesmysl. Je to jedna a tatáž specifikace v obou případech. (GCV160E N2E8 nebo u 190tek N2G7).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 105.167 (?), 2.4.2015 20:37
11107: GCV na pc bych motor viděl líp.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 2.4.2015 20:43

Ano, je to GCV a podle čeho jste to poznal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.218 (?), 2.4.2015 23:25

Teď se přidám já do diskuze - GCV se poznalo dříve podle plechového víčka rozvodu, rozdíl mezi 160 a 190 ccm jsou krom vrtání válce v tom, že u 190tek je zadní čelo motoru žebrované. Nyní jsou v prodeji motory se sjednocenými prvky, takže u 190ky GSV poznáte snad jen podle dvojité vložky filtru a nápisu.

Jak tu někdo dříve psal, že motory na VARI systém a bubnovky jsou odlišné, tak je to nesmysl. Je to jedna a tatáž specifikace v obou případech. (GCV160E N2E8 nebo u 190tek N2G7).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 3.4.2015 8:34

Ano, pokud koupíte originál od Vari, pak nekoupíte ani u bubnovky jinou specifikaci než Vámi uvedené (N2E8 a N2G7). Dovozce však připouští, že nekteré levnější specifikace mohou pracovat na "bubnovce" bez vlivu na 5letou záruku, ale při práci s DSK 317 může jít případné poškození za zákazníkem (neuzananá reklamace z důvodu nadměrného opotřebení nesprávným použitím).

blush je docela úsměvné, jak podle ilustračního obrázku pro minimálně 16 specifikací motorů GCV a GSV poznají borci konkrétní focený typ.

Poví mi někdo něco více o specifikaci N55? Ke kterému válci patří a čím se liší od specifikací N2E8 a N2G7?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 9:49
SfK: Poznat motor z nějaké fotky nedělá borce v motorech. Zejména ne u GCV který konstrukčně slouží pro GSV. Proč se stále šťouráte v kdyby? Kdyby Vám potvrdili, že motor, který nabízejí v odkazu má v přiložené specifikaci motor na sekačku, bez setrváku, nedávat na malotraktor... Stále prázdná sláma a Vy ji chcete mlátit, protože jinou možnost nechcete vidět.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 3.4.2015 10:33

mně je to jedno, já se rozhodnul a koupil XP200 přímo v Libicích. Jen se tady najdou jedinci, kteří mou volbu zpochybňují tím, že jsem si měl koupit bastl s motorem HONDA odlišné specifikace než používá originál Vari.

Už jenom to, že doporučený prodejce v eshopovém přehledu cen používá hodnoty "bez DPH" a až v detailu produktu se dozvíte obě ceny (s i bez DPH 21%) je na hranici etiky prodeje.

Mám stroj na práci a nikoliv na to, abych se chlubil, že mám na kapotě napsáno HONDA.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 3.4.2015 11:04
SfK: Máte XP 200 a chtěl jste odkaz. K XP 200 jsem zmínil, že je kopií Hondy a má o něco horší parametry. Kde zpochybňuji Vaši volbu? Zpochybňuji srovnání s Hondou jízdou s vozíkem do kopce se závěrem XP 200 je stejný, jako GCV. XP200 se nedávno narodil, GCV zná celý svět. Ještě bych požádal o doložení bastlu Hondy na Vari v odkazu, jak jste k tomu došel?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 3.4.2015 11:30

Vážení, při vší úctě k vašemu zápalu, začínám hodně pochybovat o smyslu těto diskuse. Na začátku si SfK koupil XP200. Klar, koupil si hračku, má z toho radost. Taky bych měl radost.  Podle mne udělal docela dobře a mám dojem, že tímto činem se Vari trochu navrací ke své pověsti. Podle toho, co je popsáno u motoru nehrozí nezvládnutí moderních materiálů výrobcem, neměla by být tak dramatická citlivost na palivo jako u Hondy. To že je to - a zda je to kopie - čeho kopie - motoru? Všechny motory od doby kdy jej Otto vymyslel jsou kopie. Prostě mi uniká smysl diskuse v podobě, jaká je nyní. Může mi někdo z účastníků dát poučení, oč kráčí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 3.4.2015 11:34

Vážení, nemohli by jste se podepisovat. Já nevím jestli tady mlátíme prázdnou slámu dva nebo je nás 8m.

K příspěvku, který tvrdí že Zongshen XP je kopií Hondy -- je to stejné, jako kdyby tvrdil, že Stihl je kopií Husqvarny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 11:54
SfK, PP: Odpověď žádná, prázdná sláma. Oč jde: Honda je pojem ve 4T motorech, nepodložené srovnání zvyšuje XP200 a snižuje Hondu. Zákazník, který si chce koupit Hondu a narazí na názory takových umělců bude ovlivněn, že čína je stejná, jako Honda. Není a proto je rozdíl v ceně. V ceně je vývoj, který někdo obšlehne s nižší kvalitou, bez vlastního vývoje. V česku mohou jít XP 200 na dračku, v česku vládne na prvním místě cena. Vari donedávna mělo Hondu, jako supr nej motory a teď jdou správným směrem? Levným směrem, jak je v česku zvykem. XP200 určitě vydrží zahrádkáři. Nemá parametry Hondy ani se neví, kolik vydrží. Petr von Hondowitz.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika