Al-ko 46 BR Comfort



host - 37.35 (?)
28.7.2020 1:22

Mam Al-Ko 46BR sekacku a s vymenou membrany v karburatoru sekala 15 roku.

Ted se utrhla spojovaci trubka z termosetu mezi karburatorem a skrini motoru, protoze se vytrasl zroub drzici nadrz s karburatorem.

Trubka s kolinkem vede tesne nad valcem, takze obycejny plast by se roztavil.. Nahradni dil jsem nikde nevidel.

Nemate nekdo s nahradou zkusenosti?

Diky Matej

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 200.15 (?), 10.5.2008 1:51, zobrazeno: 7881x

Zdravim, mate nekdo s touhle sekackou zkusenosti? Je spolehliva? Jaky je u ni pomer trvanllivost /cena? Diky za nazory. Marek

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 200.15 (?), 10.5.2008 1:58

Jeste bych mel asi pripojit informaci, ze mam zahradu priblizne 1000 m2 a je na ni dost stromu, nejaky zahony, takze dost vytaceni. Elektriku jsem si tam uz zkusil a zavrhnul. Doporucite tu AL-KO 46BR nebo nejaky ekvivalent? Diky jeste jednou. Marek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 200.15 (?), 21.5.2008 19:46
Tak si odpovim sam... Nakonec jsem si koupil AL-KO 51 BR Comfort, protoze ji meli za stejnou cenu ;-) A musim rict, ze to byla moc dobra volba. Tech par kilo navic je uz jedno a seka se s ni moc prijemne, hlucna neni o moc vic nez elektrika alko 38, kterou jsem mel pujcenou a hlavne je to celkem pohodova prace. S pojezdem je to opravdu i trochu zabava a celou zahradu jsem posekal za 2,5 hodiny, kdy misty byla trava a pampelisky uz 40-50 cm vysoke. Pokud to budu sekat primerene vysoky, tak nebudu muset tolik vysejpat kos a bude to jeste pohodlnejsi. Zatim velika spokojenost. Pokud vydrzi a nebude poruchova, pak budu maximalne spokojen. Marek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 221.46 (?), 13.2.2009 7:20

To rád čtu, že jsi spokojený. Taky uvažuji o koupi této sekačky. Konečně jsem našel nějakou praktickou zkušenost. Já mám zahradu o ploše cca 1500 m2.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.35 (?), 28.7.2020 1:22

Mam Al-Ko 46BR sekacku a s vymenou membrany v karburatoru sekala 15 roku.

Ted se utrhla spojovaci trubka z termosetu mezi karburatorem a skrini motoru, protoze se vytrasl zroub drzici nadrz s karburatorem.

Trubka s kolinkem vede tesne nad valcem, takze obycejny plast by se roztavil.. Nahradni dil jsem nikde nevidel.

Nemate nekdo s nahradou zkusenosti?

Diky Matej

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika