Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, když jsem před více než rokem po koupi RD s větší zahradou 700m2 zatrávněno, začal uvažovat o sekačce, tak mi několik lidí řeklo "běž do Mountfieldu". Já tam posledních 10 let nebyl, takže jsem měl MF stále zafixovaný jako levný obchod. Když jsem si prohlédl jejich nabídku, tak jsem si říkal "sekačky docela pěkné, motory kvalitní (Honda, B&S), pojezd s automatickou variabilní rychlostí, ale ceny kolem 20 tisíc. Zdálo se mi docela hodně, tak jsem jen pro zajímavost skočil na stránky Husqarny a byl jsem překvapen, že jejich sekačky nebyly o 20% dražší, ale spíš o 20% levnější. No ale to hlavní pro moje rozhodnutí bylo to, jak sekačky vypadají. Když postavím svojí HQ vedle MF, tak to vypadá jako sekačka vedle dětské hračky velikosti normální sekačky. Navíc HQ má dle mého názoru propracovanejší tvar šasí a přívodní tubus do koše směřuje hodně nahoru. Výsledkem je to, že koš je na rozdíl od většiny sekaček "na svislo" a tedy se lépe nosí a krásně se naplní až totálně po vrch. Mám LC48 a jsem spokojen. Mají i širší 53 cm. Jen jsem se kdysi v obdobné diskusi dozvěděl, že je třeba vyměnit nůž (protože standardně je osazena mulčovacím nožem, který vytváří menší sací efekt a tedy vlhčí trávou se prý pak ucpává). Sekačku tedy používám více než rok (cca 25 sekání) a jsem spokojen. Motor naprosto bez problémů, pozink. šasi, pojezd je dle toho jak sám zvolíte. Jen čištění pomocí přípojky na hadici a běčícího motoru se mi moc neosvědčilo, vše je mokré, ale sekačka zůstane špinavá :-). I po zime chytla dobře... A.N.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika