Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tajemství to není, tajemství je spíše původní cena. Napsat číslo jakékoli hodnoty, přeškrtnout ho, a vedle napsat číslo vyjadřující třetinu přeškrtnutého čísla dokáže průměrný žák páté třídy. (Jsou to manýry všech velkých obchodních řetězců, takže by to nemělo nikoho překvapit.) Ovšem kdo z nás si pamatuje jaká byla SKUTEČNÁ PRODEJNÍ cena konkrétního zboží, třeba před půl rokem. Toho zboží co tam netknutě rok leželo. Jsem sice bordelář, ale místo na pár sešitů A4 ještě mám. Prostě jestli chce někdo ze mě dělat blbce, tak ať to udělá tak, jak to udělal Kateřinický farář když mi chodil za robou, ale ne způsobem který se dá přesypat přes kapesní kalkulačku. Ale potřebuju vědět z čeho ta třetina je... jestli není třeba ze 9/4. Tak už znáte smysl archivace, ale nikomu to neříkejte... wink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika