Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak jsem dnes podle kusovníku zjistil, na stroji nám pravděpodobně od začátku chybí pružina, která odtahuje kladku pohonu v případě stání stroje. Od začátku užívání stroje jsme pozorovali že stroj má snahu jet v před i když není aktivovaný pojezd, stroj si tak jako poskakoval vpřed, v posledních měsících to bylo tak intenzivní, že stroj se v podstatě dokázal rozjet sám od sebe. Jelikož začala sezona a tento problém byl velmi nepříjemný (při vypnutí pojezdu nešlo silou obsluhy couvat), i přesto že jsem namazal vše, vyčistil silonovou kladku, prošel jsem kusovník a zjistil, že tam tu pružinu prostě nemáme. Před rokem v servisu mi řekli, že je to cukání normální, ale do servisu už nechodím, nestojí to za to (Agrowest Plzeň)

Barva na některých částech stroje úplně slezla.

Nýty dál upadávají.

Všechny bovdeny jsou na koncích zlámané, což není dáno skladováním, ani transportem, ani jiným vnějším vlivem obsluhy.

Jak jsem taky přes zimu zjistil, špatné starty jsou způsobeny špatným nastavením sytiče motoru - což bylo způsobeno opět špatným přístupem v servisu, když před časem měnili netěsnící O kroužek u hřídelky na bloku motoru, kde je zároveň páčka na ovládání sytiče která byla namontována nepřesně.

Tož tak jde čas s naším mulčovačem, jenžto byl asi vyrobený v pátek odpoledne...

Martin Horňák

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika