Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokud máte souvislou plochu trávy, tak bych bral elektrickou. Pokud je tam hodně stromů, keříků atd, tak benzínovou.

Nevím, jestli to tady už zaznělo, ale elektrická je také o něco tišší, lehčí, nesmrdí, dá se skladovat třeba pověšená na zdi atd.

Mulčování občas použiju, trávníku to podle mě prospěje a ušetřím si nošení trávy na kompost. V jednom místě mulčuju i vysoký porost, schválně, aby to tak nerostlo. Samozřejmě, že ta rozsekaná hmota je vidět, ale tam na to nevidím a je to lepší než to jenom posekat bez koše.

Pojezd na rovině není vůbec potřeba, aspoň si člověk může zvolit rychlost podle toho, co seče.

Já mám elektrickou Alko, sekám tak 400 m2 zhruba jednou týdně a zatím jsem spokojený.  Má 1,6kW, vyšší výkon bych na udržovaném trávníku nevyužil a když vjedu do přerostlé trávy (spíš lebeda apod.), tak to poseká celkem be problémů taky. Chce to najít nějaký systém, aby člověk nebojoval s kabelem, ale nechával ho na posečené ploše a pak není problém.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika