vlašťovičník - bradavice



Stránky: 1,  2,  3   
Bohuna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 186.113 (?) 
29.9.2008 14:03, zobrazeno: 41172x

Nemáte, prosím vás, někdo zkušenost s vlašťovičníkem na bradavice? Syn má bradavice na chodidle. Nejdříve měl nějakou vodičku, pak mu to vypalovali i vyřízli. Výsledek žádný, má ji ještě větší a další dvě malé. Přivítám i jinou dobrou radu. Předem moc děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.120 (?), 29.9.2008 19:45

Já měla jako dítě bradavici v koutku ust.Byli jsme u babičky a její sousedka poradila vlaštovičník.Už si nepamatuji kolikrát mi maminka potírala bradavici ale ta upadla.Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 76.75 (?), 29.9.2008 20:51

Zkuste bradavice potírat tea tree olejíčkem je k dostání v lékárně a mívají tam i letáček jak se olejíček používá. Jarka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 29.9.2008 21:32

Bradavice je jedno z virově způsobených onemocnění na které dobře zabírá psychoterapie. Také můžete vzít fazoli, rozpůlit jí, bradavici narušit aby se objevila kapka krve a tu dát na fazoli, tu o půlnoci zakopejte na křížení cest nebo pěšin - co se u toho má říkat najdete v knize Dobrodružství Dobrodružství Toma Sawyera od Marka Twaina.

Samozřejmě existuje mnoho psychoterapeutických technik na odstranění bradavic, mnohé z nich u citlivých jedinců dobře fungují. Vlaštovičník patří mezi ně.

Pro nevěřící Tomáše doporučuji Lápis nebo Podofilin (tan ale může aplikovat pouze lékař)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 29.9.2008 22:29

Myslím, že lapis (dusičnan stříbrný) ani Podofylin už v lékárnách nemají. I tak bych se raději svěřil dermatologovi než vlaštovičníku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 255.15 (?), 29.9.2008 23:33

Moje dcera kdysi měla problémy s bradavicí na plosce nohy. Tehdy jsem dostala radu od JPP (jedna paní povídala), že mám jít do lékárny a koupit Verrumal. Zakoupila jsem (smrdělo to jak odlakovač na nehty za totality), byl u toho štěteček jak u laku na nehty, já potírala podle návodu, postupně bradavice mizela a po té, co se vytvořila asi 0,3 cm prohlubeň jsem přestala natírat. Už je to víc jak deset let a bradavice se více neobjevila. Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 30.9.2008 6:26

I já mám osobní zkušenost. Opatřete si koncentrovanou kyselinu dusičnou. To je první krok. Stačí jí tolik, aby naplnila malou lékovku od kapek do nosu. Pokud zvládnete tohle, dodám další pokyny. H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Bohuna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 186.113 (?), 30.9.2008 9:33

Mockrát vám všem děkuji. Vyzkoušíme skoro vše, až na to půlnoční dobrodružství. Nějaké zaříkadlo se učit nebudu, indiáni nejsme.No, alespon jsme se zasmáli. Uvidíme jak se na to ta potvůrka bude tvářit. To pořekadlo, že má dobrý kořínek o ní platí dvojnásob. Mějte se a díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 162.128 (?), 30.9.2008 10:04

bradavice v chodidlech jsem mela jako male dite, jsou to velice neprijemne, vrostle potvory, a velice to boli. Na tohle mrchy vlastovicnik nestaci, a koncentrovanou kyselinu dusicnou na to proboha taky nedavejte, je to silna ziravina, a pokud nejste chemik, tak bych s tim neexperimentovala. (my jsme na škole v kyseline dusicne roźpousteli mince, az byly tenke jako plíšek, na což stačily tak dvě minuty. Tak to bych na nohy fakt nedavala)

Me tenkrat ty bradavice potirali nejakym silnym zmekcovadlem, a pote mi je vyrizli. Musi se pritom odstranit i "koreny" bradavice, jinak naroste znovu. Jestli synovi narostly nove, tak je ma asi v noze dost hluboko, a bude to bohuzel muset zopakovat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 248.116 (?), 30.9.2008 13:43

S kyselinou dusičnou to je ale pravda. Musíte s ní ovšem umět skutečně zacházet. Po několika potřeních bradavice vrostlé do chodidla a pár roků pravidelně ošetřované zcela bezvýsledně dusíkem na kožním, zmizely a už se neutvořily. Kyselinu použili na témž kožním. Pak jsem ji vždy už při potřebě sehnala a používala sama. Ještě jednou-musíte s ní umět zacházet! Jinak to neriskujte. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika