Příspěvky uživatele - 76.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červená líska, 2.10.2009
Červenou lísku máme na zahradě již několik let a za tu dobu jsme vypozorovali, že červenou barvu mají její listy když má dost vláhy, jak nastane sucho,  listy dostanou tmavě zelenou barvu. Jarka.
Jak pestovat pokojovy bananovnik a co chce, 25.6.2009
Dobrý den, máme banánovník umístěný na chodbě rodinného domku, je to v 1. poschodí asi metr od balkonových dveří na terasu, na východní straně. Je už potomkem banánovníku, který jsme koupili na výstavě v Litoměřicích a byl vysoký asi 40 cm. Asi za... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 23.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme stejné zkušenosti s dvouletým německým ovčákem, bojí se bouřky, bojí se také když prší, ale co je zajímavé, ještě ani neprší, začne třeba až za čtvrt hodiny, ale on už to nějak vytuší a dobývá se do domu, to samé je když má přijít... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 22.6.2009
Dobrý den, tento keř jsme měli na zahradě, ale už jsme ho vykopali, protože jsme chtěli koupit jiný okrasný keř, ale vyrostlo nám toto, různým dotazováním u známých jsem se dověděla, že se jedná o druh zimolezu a bobule nejsou jedlé. Jarka
Jaký drtič větví, 1.6.2009
Měl jsem štěpkovač větví Wiking, byl jsem s ním celkem spokojen, je pravda, že tenké větvičky o průměru 5 - 10 mm, s těmi si moc neporadil, vypadávaly asi 15cm dlouhé kousky. Teď uvažuji o koupi drtiče s válcovým mechanizmem a chtěl bych se zeptat... celý příspěvek >
Amitech, 6.5.2009
Dobrý den, prosím jestli má někdo zkušenosti s drtičem větví této značky. Prodávají ho v Kauflandu, rozhoduji se jestli si ho mám koupit. Děkuji. Zdeněk
Plody mandloně, 7.1.2009
Dobrý den, zaujalo mě toto téma, škoda, že se zatím nikdo neozval, tak se tedy i já chci zeptat, jak poznám, zda jsou plody ze semenáče nebo z roubovaného stromu, liší se plody mandle chutí nebo vzhledem nebo tvarem a jaká je pravděpodobnost, že... celý příspěvek >
Plody mandloně, 27.12.2008
Prosím zkušené zahrádkáře o radu. Mám na zahradě mandloň, kterou jsem koupil na Zahradě Čech, měla být roubovaná, začala plodit asi po třech letech od vysazení, plody jsou spíše menší velikosti, jdou velmi špatně rozlousknout, když už se to podaří... celý příspěvek >
vlašťovičník - bradavice, 29.9.2008
Zkuste bradavice potírat tea tree olejíčkem je k dostání v lékárně a mívají tam i letáček jak se olejíček používá. Jarka
Zelené broskve, 23.9.2008
Souhlasím s panem doktorem Vysloužilem co se týče "vinohradnických broskví".Pocházím z Mělníka, kde se vinná réva pěstuje již několik století a tyto broskve jsou tam vidět na zahradách starších pěstitelů. Já sama jsem si před devíti lety... celý příspěvek >
Co nyní vysadit do skleníku, 15.9.2008
Prosím o radu co teď pěstovat ve skleníku. Děkuji Zdeněk
Trojbarevný myrobalán, 11.8.2008
Dobrý večer, koupil jsem si tento okrasný keřík, ale nikde o něm nemohu najít nějaké informace, např. jestli kvete, jak se rozmnožuje a pod., nemáte s ním někdo zkušenosti? Děkuji Zdeněk
Ach ta vrtule - na dotaz na pana Vykydala, 21.7.2008
Dobrý večer, ve vašem příspěvku z roku 2004 se zmiňujete o třešni "Viki" od zahradníka Starkla. I já jsem si tuto třešeň zakoupil, vždy hodně kvetla, ale plody neměla skoro žádné i když v našem okolí je mnoho stromů třešní různých odrůd.... celý příspěvek >
Praskání meruněk, 15.7.2008
Může mi prosím někdo vysvětlit, proč nám praskají slupky  na meruňkách, když dozrávají? Není to třeba nedostatkem hnojiva? Děkuji.
Škůdce na meruňce, 14.7.2008
Prosil bych o radu, zda někdo neví co mi škodí na meruňce. Meruňka je stará asi 15 let a je vypěstovaná z pecky. Plody jsou na meruňku hodně velké a když začínají zrát, což je u nás na okrese Kladno teď, objeví se na nich takové klikaté cestičky asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika