Echinaceové pastilky - domácí výroba



Žídek - (5) - 122.241 (?) 
18.7.2020 18:42, zobrazeno: 592x

Nikde jsem tady toto téma nenašel a tak zakládám.

Moje manželka v zimě kupuje po lékárnách za drahé peníze echinaceové pastilky, věří že jí to posílí imunitu. Já tuhle farmaceutickou komerci nehodlám zbytečně podporovat. A tak jsem nasadil echinaceu a letos poprvé vydala květy - základní materiál pro domácí výrobu echinaceových pastilek. Je čas sklízet a zpracovat.

Podělte se, kdo s tím máte zkušenosti, ať nenadělám nějaké začátečnické chyby, případně neznehodnotím materiál.

Děkuji všem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Andyska - (8) - 241.242 (?), 10.11.2020 14:11

S domácím zpracováním vám neporadím, ale mohu potvrdit, že na imunitu má skvělé účinky. užívám ji pravidelně od podzima do konce zimy a všechny "nákazy" se mi teď dost vyhýbají. Má i spoustu dalších hojivých účinků, takže bych do toho určitě šla. A jestli se vám podaří něco podomácku vytvořit tak se určitě podělte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika