Příspěvky uživatele - Žídek

Šípkový džem, jak na to jednoduše?, 23.9.2020
V letošním roce roste hodně šipinek. Dnes jsem si byl natrhat, za chvíli jsem jich měl kilo. Chtěl bych si natrhat další a pak dělat šípkový džem. Na internetu jsem našel nějaké recepty, ale připadá mi složitá příprava. Předpokládá se odstranění tzv.... celý příspěvek >
Echinaceové pastilky - domácí výroba, 18.7.2020
Nikde jsem tady toto téma nenašel a tak zakládám. Moje manželka v zimě kupuje po lékárnách za drahé peníze echinaceové pastilky, věří že jí to posílí imunitu. Já tuhle farmaceutickou komerci nehodlám zbytečně podporovat. A tak jsem nasadil... celý příspěvek >
Koupě lesního pozemku a co dál?, 18.7.2020
Přirozená obnova lesa je nejsnadnější a nejméně nákladná, vyžaduje jen minimální údržbu. Prakticky jen čekáte co tam v novém lese vyroste. Později za pár roků uděláte nějakou minimální selekci stromů aby z lesa něco bylo. Myslím tím odstranění... celý příspěvek >
Jaká je to bylina?, 20.5.2020
Děkuji.  Je to ten pcháč zelinný. Už jsem si to ověřoval. Našel fotky a pojednání na Google. Ještě jednou děkuji.
Jaká je to bylina?, 19.5.2020 Obsahuje fotku
Roste blízko nás. Docela hojná. Vlhké zastíněné stanoviště. Jen jsem nike na internetu nenašel její název, ale myslím vzhledem k tomu, že je tak hojná, jistě ji tady hodně lidí zná, tak mi prosím napovězte. V sousedství kopřiva a podobné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika