Příspěvky uživatele - Andyska

Lichořeřišnice - mráz, předpěstování, 5.1.2022
Víte něco o účincích Lichořeřišnice? Na internetu se píše, že má dobré účinky na močové cesty a zánět, a ty mě trápí opravdu často a zkoušela jsem dost různých metod i bylinek, ale tuhle ještě ne. Stojí za zkoušku?
Rajčata z obchodu - zajíc v pytli, 13.7.2021
Dobrý den, slyšela jsem že rajčata jsou jedním z nejlepších zdrojů lypokenu. Co je na tom pravdy? A jak jsou na tom případně ta rajčata z obchodu s porovnáním s domácími? Lypoken by měl mít dobré účinky na zdraví a hlavně na manželovi problémy.. víte... celý příspěvek >
Echinaceové pastilky - domácí výroba, 10.11.2020
S domácím zpracováním vám neporadím, ale mohu potvrdit, že na imunitu má skvělé účinky. užívám ji pravidelně od podzima do konce zimy a všechny "nákazy" se mi teď dost vyhýbají. Má i spoustu dalších hojivých účinků, takže bych do toho určitě šla. A... celý příspěvek >
Vodka, 15.5.2020
Myslíte, že se dá doma vypálit vodka podobná Beluga Noble? Jestli znáte někdo Belugu tak určitě budete souhlasit, že je to prvotřídní vodka.. jen mě zajímalo, jestli se dá takto kvalitní vodka udělat i doma, nebo je to prostě nereálné? Protože u... celý příspěvek >
Zázvor a jeho pěstování, 16.4.2020
Dobrý den. Doufám, že jsem tady správně a třeba někdo poradí. Objevila jsem článek, kde se píše o tom, že zázvor pomáhá na hubnutí, ale pomáhá i na spoustu dalších neduhů. Je tu někdo kdo se v tom vyzná? Jestli je to opravdu pravda. Ráda bych... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 27.2.2019
Mockrát děkuju za rychlé reakce a objasnění 
Mochyně peruánská, 20.2.2019
Dobrý den, dá se opravdu z mochyně vařit? Doma je totiž už pěstujeme nějakou dobu a vždycky jsem myslela, že se jedná jen o okrasnou rostlinu a vůběc mě nenapadlo, že se dá použít v kuchyni.. Co si o tom myslíte? Kdybyste případně měli nějaký... celý příspěvek >
Jaké pokojové rostliny?, 7.12.2018
Dobrý den, mohli byste mi poradit s výběrem pokojových rostlin? jde o to, že často nejsem doma na několik dnů a můj přítel na zalévání vždy zapomíná, takže kytky odejdou dřív nebo později.. Proto bych potřebovala poradit nějaké rostliny, které... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika