Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hezké dopoledne přeji,

mám již třetím rokem klasický gril Weber. Je na dřevěné uhlí a je s poklopem. Stál snad 4 tisíce korun a já na něm už ugriloval snad metráky steaků a zeleniny.

Nicméně jakmile nejsem na chalupě já a griluje kdokoliv jiný, nikdy to pořádně nedopadne jak má... Maso vysušené nebo nedodělané, atd... Stokrát jsem je to mohl všechny učit, je to marné... Přitom s tím poklopem je to úplně jiná dimenze grilování...

A pak přijedu a gril zadělaný a profi brikety Weber za 300 korun během dvou grilování v čoudu... A to já je mám aspoň na 5x...

Zvažuji přechod na plynový gril, tj. lávové kameny. Kupoval bych si to jako dárek ke kulatinám a ostatní přispějí, tj. cenové rozpětí do 10 tisíc korun.

Ale nikdy jsem na tom negriloval... Je ta údržba opravdu tak výrazně jednodušší? A provoz zvládne i laik? Aby to zvládli i ti, jež to uhlí prostě nedokážou pořádně rozpálit ani s tím Weber komínkem...

A co chuť masa? Nebude tam pak chybět ta "vůně" toho uhlí? Resp. ten pálející se tuk

Je tu někdo, kdo přecházel z nějakého profi grilu na dřevěné uhlí (třeba ten Weber) na gril plynový a dokáže to po čase zhodnotit?

Děkuji moc!!!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika