Redakční článek o brukvi



host - 238.28 (?) 
2.3.2024 17:47, zobrazeno: 113x
Chtěl bych doporučit redakční článek o brukvi. Je to o brukvi a zároveň to je o hovně. Nepsal to člověk ani to žádnej člověk před zveřejněním nečetl. To, že se tady takový smetí objeví mi přijde jako projev nedostatku respektu od redakce k místním uživatelům (čti - dělaj si z nás srandu). Za zaznamenání stojí, že podobnejch klenotů je tam víc. Těžko říct, komu přijde dobrej nápad tam cpát takový smetí. K čemu to má bejt? Aby to nebylo jen negativní, chtěl bych porozumět smyslu tohoto konání.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Kudibal - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (130) - 82.191 (?), 2.3.2024 19:11

Smysl je ten, že určený pracovník redakce má úkol generovat pořád další a další články, na které někdo klikne. Jenže kde má chudák redaktor pořád brát nové náměty o zelenině? Vžijte se do jeho kůže. Navíc když ani často neví, o čem je řeč.

Je to zcela běžný jev na mnoha internetových portálech a osobně jsem rád, když alespoň v nadpisu článku není hrubka.

Žádoucí je provokativní nadpis, který ale vůbec neodpovídá obsahu článku(asi 99% případů). Rozpoutá se bouřlivá diskuze, která přitáhne hodně účastníků. Ti potom tráví na stránce hodně času a jsou vystavení neustále vyskakujícím reklamnim oknům.

I váš příspěvek způsobil, že si hodně lidí klikne na příspěvek o brukvi. Já taky:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika