Staré odrůdy



Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 38.61 (?)
22.1.2017 21:54

Ano,

máte pravdu, opravdu záleží na poptávce.  Bohužel dnes je poptávka, nebo spíš dosažitelnost daná ať reklamou, nebo spíše touhou velkých školkařů vydělat a nabídnout " novinky ".

Můj otec již před třiceti lety pěstoval ananasové a malinové jahody, které jsou dnes nabízeny jako novinka za desateronásobek ceny běžných jahod.

Co se týče jádrovin, trochu se obávám unifikace pěstovaných odrůd, které samozřejmě budou na každé zahrádce dávat poměrně stejné plody, jen si myslím, že v různých podmínkách budou výsledky trochu jiné a přece nechceme jíst všichni jen to " pravé jablko ".

Osobně si myslím, že diverzita v lokálních podmínkách je velmi prospěšná pro další vývoj ovocnářství. Vždyť poměrně dost osvědčených odrůd peckovin vzniklo jako náhodné semenáče.

Byl jsem před léty donucen porazit jabloň s plody " štrůdláky ", velké, kyselé plody bez strupovitosti. Strom plodil každoročně ohromné množství plodů, nevyžadoval žádnou péči. Proti mé vůli byl nahrazen odrůdou, která by po jabloni neměla přijít a navíc se do naší oblasti nehodí.

Naštěstí už to není moje zahrada.

Pořád si myslím, že krajové a staré odrůdy mají své místo a proti unifikaci je třeba bojovat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 24.1.2017 18:54

pre mňa je hodnotnejšie, keď niekto... ho sám pestuje, má u neho miesto v záhrade na úkor inej odrody.

To může být. Akorát to nemusí o ničem vypovídat.. Můj soused Strýmky pěstuje proto, že tam rostly dřív, než se narodil a on jiné nezná.
   Pro někoho může být naopak hodnotnější, když popíšeme dobré a špatné vlastnosti odrůdy příp. důvod proč ji pěstovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.168 (?), 22.1.2017 21:16
Bunny: "...tak si poradia samé... Nie je to celkom tak. Prirovnám to možno nepatrične k herectvu. Na Slovensku máme veľkú herečku Emíliu Vášáryovú, ak by bola Američanka tak má možno 5 Oscarov. Keďže je Slovenka, tak sa Oscary nekonajú (České levy chvalabohu áno). Pritom za takou Meryl Streep nieže nezaostáva, ale skôr naopak. Alebo Rudolf Hrušínský, podľa mňa bol na úrovni Jeana Gabina, ale jeho "věhlas" nedosiahol - nie vlastnou vinou (príslušníci malého národa). Kvalita je jedna vec, ale aby sa presadila musia byť aj priaznivé okolnosti, a to platí (tak trochu) aj pri tých odrodách, ktoré - hoci kvalitné - často zostanú len "krajové". IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 22.1.2017 21:26

p. Hlavatý, lenže sú rôzne výstavy ovocia, rôzne kluby ovocinárske, kde sa záhradkári stretávajú a keby tie staré odrody boli lepšie ako tie nové, tak verím, že ľudia by sa o ne začali zaujímať a pestovať to, pýtali by si štepy a pod. verte, že ja sám by som veľmi rád siahol po starých odrodách, ktoré by boli vhodné do vyšších polôh, keby skutočne bola pravda, čo o nich čítam tu, lenže kde chodím a to sa už pýtam starých ľudí aj v lepších krajoch (mám rešpekt voči starším), aké mali kedysi jablká, hrušky a pod. a väčšinou malé plody alebo trpeli chorobami. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.168 (?), 22.1.2017 21:31
Bunny: Môžem len zacitovať ing.Fidlu: Nehľadajte v tom logiku. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.168 (?), 22.1.2017 20:58
"...málo rozlišujeme mezi pojmy staré a zastaralé...". Súhlasím, to je pravda. Taká Boscova je stará, kvalitná aj obľúbená. Koporečka stará i kvalitná, ale upadajúca do zabudnutia. A niektoré nové odrody môžu byť "zastaralé" už pri ich vzniku. Preto to prirovnanie k automobilom pokrivkáva, hruška nie je technický výrobok a nezriedka to príroda spraví lepšie ako šľachtitelia. Mám na mysli staré tzv. "pôvodné" odrody ktoré vygenerovala príroda a ľudia ich len našli, pričom patria doteraz k špičke tak kvalitatívne, ako i pestovaním (Boscova, Williamsova, Lucasova, Konferencia...). IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 22.1.2017 21:11

p. Hlavatý, lenže Williamsova, Lucasova, Konferencia, Boscova nie sú staré odrody, lebo sa bežne predávajú a ja ich poznám. staré sú tie, ktore nie sú bežne dostupné, názvy ľuďom nič nehovoria, dokonca ani mne nie. berte to s nadhľadom, žartujem. :)  no a mne nejde do hlavy, prečo keď tie "mne neznáme" zabudnuté odrody sú také chutné, majú dobrú veľkosť, skladovateľnosť, netrpia chorobami tak nie sú rozšírené. veď keby niečo je skutočne dobré, tak to ľudia chcú, je po tom dopyt a dá sa to kúpiť. mne z toho vychádza, že až tak dobré nie sú, ako so to tu prezentuje... napr. mne veľmi chutí coxova reneta. nemôžem ju pestovať, je to tiež stará odroda ale celkom bežne dostupná, lebo ju ľudia chcú. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hospůdka na mýtince - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (105) - 38.61 (?), 22.1.2017 21:54

Ano,

máte pravdu, opravdu záleží na poptávce.  Bohužel dnes je poptávka, nebo spíš dosažitelnost daná ať reklamou, nebo spíše touhou velkých školkařů vydělat a nabídnout " novinky ".

Můj otec již před třiceti lety pěstoval ananasové a malinové jahody, které jsou dnes nabízeny jako novinka za desateronásobek ceny běžných jahod.

Co se týče jádrovin, trochu se obávám unifikace pěstovaných odrůd, které samozřejmě budou na každé zahrádce dávat poměrně stejné plody, jen si myslím, že v různých podmínkách budou výsledky trochu jiné a přece nechceme jíst všichni jen to " pravé jablko ".

Osobně si myslím, že diverzita v lokálních podmínkách je velmi prospěšná pro další vývoj ovocnářství. Vždyť poměrně dost osvědčených odrůd peckovin vzniklo jako náhodné semenáče.

Byl jsem před léty donucen porazit jabloň s plody " štrůdláky ", velké, kyselé plody bez strupovitosti. Strom plodil každoročně ohromné množství plodů, nevyžadoval žádnou péči. Proti mé vůli byl nahrazen odrůdou, která by po jabloni neměla přijít a navíc se do naší oblasti nehodí.

Naštěstí už to není moje zahrada.

Pořád si myslím, že krajové a staré odrůdy mají své místo a proti unifikaci je třeba bojovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 22.1.2017 23:20

Já bych to, co se pěstuje a poptávku v širším slova smylu - kdo je pěstuje - rozdělil na tři skupiny:
1. Odrůdy, které se pěstují v propdukčních sadech. Rozhodují kriterie, prodejnosti, tedy profesionální pěstitelé
2. Odrůdy nabízené v zahradnioctvích a školkách, zde myslím pěstitele, kteří chtějí jabloň, tak jdou do prodejny a koupí si jabloň jakou tam mají. V lepším případě si nechají poradit.
3. Odrůdy pěstované hobby zahrádkáři - jde o lidi podobné účastníkům tohoto fóra. Těm je jedno, co se prodává v obchodech, co nabízejí školky. Hledají,  zkoušejí a naštěpují odrůdy, které jsou v kraji tradiční nebo jim udělají největší radost - svou originální chutí, skladovatelností, vůní, či vzpomínkami na dětství. 

A niektoré nové odrody môžu byť "zastaralé" už pri ich vzniku. Preto to prirovnanie k automobilom pokrivkáva, hruška nie je technický výrobok a nezriedka to príroda spraví lepšie ako šľachtitelia. Mám na mysli staré tzv. "pôvodné" odrody ktoré vygenerovala príroda a ľudia ich len našli, pričom patria doteraz k špičke.
    Jestli odrůda vznikla náhodně nebo cíleným křížením (technicky) je dočista jedno. Pokud bychom se to o ní nedočetli v pomologii, na ovoci to nepoznáme. I auta bývají zastaralá hned při vzniku (Fabia s kufrem), jiná i po letech patří ke špičce (Porsche 911).

Já osobně se snažím prověřit kdejakou odrůdu, včetně těch starých. Když mě nezaujme, líto mi jí není. Bojovat za zachování odrůdy, která si sama nedokáže najít místo v zahradách je proti přirozenému výběru. Grávštýn, Matčino, Čistecké, Jadernička to umí, třebaže nemají v zádech velkoprodukční podporu jako Golden, Boscova či Wiliams.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
alfonss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (99) - 32.101 (?), 23.1.2017 10:40

Vidím jen hodnocení chuť, vzhled atd.

Kde je hodnocení obsah vitamínů, minerálů atp.?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.177 (?), 23.1.2017 10:49

Vy si kupujete mrkev, zelí, hrušky podle obsahu minerálů?
To nemá velký smysl sledovat. Jejich obsah se liší nejen podle odrůd, ale i v jednotlivých letech, strom od stromu, délkou skladování, kuchyňskou úpravou,...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika