Skladování jablek



walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?)
9.2.2024 12:43

Tak to se omlouvám, jestli jestli můj příspěvek je matoucí, příspěvek je jako pokračování hlavně pro ty, kdo uvažují o podobném způsobu skladování jablek. Přirozeně jablka skladovaná při teplotě blízko nuly se v podstatě nekazí, snad až v případě, že už jsou po době konzumní zralosti. Takže jsem logicky předpokládal, že ovocnáři to chápají tak, že polovina jablek už byla postupně zkonzumovaná, tedy sežraná nebo rozdanáwink. Walter

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 9.2.2024 0:24

Waltře, když říkáš "polovina je pryč", myslíš sežraná či rozdaná, rozhodně ne zkažená. Promiň, napadlo mne, že by si to někdo, hlavně ten, kdo chce, mohl vyložit nesprávně. 

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 9.2.2024 12:43

Tak to se omlouvám, jestli jestli můj příspěvek je matoucí, příspěvek je jako pokračování hlavně pro ty, kdo uvažují o podobném způsobu skladování jablek. Přirozeně jablka skladovaná při teplotě blízko nuly se v podstatě nekazí, snad až v případě, že už jsou po době konzumní zralosti. Takže jsem logicky předpokládal, že ovocnáři to chápají tak, že polovina jablek už byla postupně zkonzumovaná, tedy sežraná nebo rozdanáwink. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 9.2.2024 23:04

Sorry, Waltře. Normální ovocnáři, ale i já - neovocnář, to chápou. Jen jsem měl obavy, že se najde někdo, kdo to úmyslně nepochopí, aby mohl trollit.wink Ty se fakt nemáš za co omlouvat.smiley

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika