Skladování jablek



Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2761) - 208.138 (?)
9.2.2024 23:04

Sorry, Waltře. Normální ovocnáři, ale i já - neovocnář, to chápou. Jen jsem měl obavy, že se najde někdo, kdo to úmyslně nepochopí, aby mohl trollit.wink Ty se fakt nemáš za co omlouvat.smiley

Milan

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2761) - 208.138 (?), 9.2.2024 0:24

Waltře, když říkáš "polovina je pryč", myslíš sežraná či rozdaná, rozhodně ne zkažená. Promiň, napadlo mne, že by si to někdo, hlavně ten, kdo chce, mohl vyložit nesprávně. 

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1751) - 168.103 (?), 9.2.2024 12:43

Tak to se omlouvám, jestli jestli můj příspěvek je matoucí, příspěvek je jako pokračování hlavně pro ty, kdo uvažují o podobném způsobu skladování jablek. Přirozeně jablka skladovaná při teplotě blízko nuly se v podstatě nekazí, snad až v případě, že už jsou po době konzumní zralosti. Takže jsem logicky předpokládal, že ovocnáři to chápají tak, že polovina jablek už byla postupně zkonzumovaná, tedy sežraná nebo rozdanáwink. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2761) - 208.138 (?), 9.2.2024 23:04

Sorry, Waltře. Normální ovocnáři, ale i já - neovocnář, to chápou. Jen jsem měl obavy, že se najde někdo, kdo to úmyslně nepochopí, aby mohl trollit.wink Ty se fakt nemáš za co omlouvat.smiley

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika