Roub Elise



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1784) - 168.103 (?) 
2.1.2023 9:02

jak jste přišel na takový nesmysl, že tu peter nahovara? Mně připadne jako rozumný způsob poptat se přímo na místě v sadu, kde pěstují určitou odrůdu a na jaře dělají řez, zda by neumožnili vybrat si pár roubů z hromady odstraněného proutí. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6516) - 9.142 (?), 2.1.2023 9:41

Souhlasím s W. i s PzP. Pro diskutujícího, který navrhuje to koupit mám poznámku, že koupit lze jen to, co se prodává. A logicky, když se cosi neprodává, koupit to nelze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.133 (?), 2.1.2023 9:51

Vy jste taky velký mudrlant. Jabloň Elise se prodává.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10135) - 70.240 (?), 2.1.2023 10:29

199.133 místo aby jste pánovi poradil, kde sehnat roub, popřípadě, kde koupit stromek, tak pouze prudíte. A hned se toho chytá provokatér ze Slovenska. Vy by jste vážený "pánko" přišel do nějakého sadu a věděl, co máte kde uříznout? Je přece jasné, že se pan jz77f, co shání ten roub, musí zeptat, to dá rozum.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.133 (?), 2.1.2023 10:36

Prudil jste tady Vy, psal jste něco o "borcích" apod.. Kde koupit, si může vyhledat na internetu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 2.1.2023 12:47

Žiš, to je teda žhavý start do nového rokucheeky! Milému panu Petrovi z Pardubic do hlavy nevidím, ale má paní, když řekne: Vzala jsem v obchodě 5 rohlíků, neznamená to, že by je nezaplatila! Takže když se mi nějaká formulace nezdá úplně srozumitelná, tak se zeptám, jak ji pisatel myslel a nebudu ho hned podezřívat z navádění k nepravostem-tak to mám alespoň já, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10135) - 70.240 (?), 2.1.2023 13:54

Borec je u mě borec, znamená to uznání. Zvláště pokud mají v sadu netradiční sortiment. Jsou to prostě "borcí" navíc s pěkným západočeským dialektem. Pokud chcete, pane 199.133, tomu pánovi pomoct, tak mu napište přesný odkaz, kde má stromek koupit a nezabývejte se laskavě mnou. Pokud zde napíšu o nějaké odrůdě, že je v prodeji, tak napíšu kde, nejlépe s odkazem. Postupoval jsem tak naposledy s odrůdou meruňky Candela. Pro pana jz77f. Ozval se mi pěstitel s rouby Elise. Budu si muset pro roub ale nejprve dojet, pak bych Vám ho poslal. Nevím ale, kdy se tam dostanu. Pokud si dříve vyhledáte a koupíte stromek, tak dejte vědět. Pro pana SPCH: "Jak na Nový rok, tak po celý rok."smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jz77f - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 191.145 (?), 18.1.2023 13:36

Velmi děkuji, mezitím se mi podařilo sehnat roub Elise v příbuzenstvu. Pravda, měl jsem si to zjišťovat dříve než jsem otravoval tady. 

vše nejlepší do nového roku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10135) - 70.240 (?), 18.1.2023 16:35

Co takhle radiomutant DIONE. Stromek momentálně nikde nemají, tak alespoň nějaký pěkný roubek. Nejdříve nic oslnivého a pak najednou samá chvála. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.97 (?), 2.1.2023 14:05

Pane SPCH přesně napsané, yes úspěšný rok 2023. P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika