Poraďte co zasadit



Rejpal - (9) - 168.167 (?)
16.3.2009 7:09

Problém může být s močí - ne každý strom na psím dvorku přežije. No a první sezonu může nastat další problém pokud psi budou stromek vyhrabávat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 47.193 (?), 15.3.2009 13:57, zobrazeno: 4567x

Dobrý den, mám takový dotaz. Na dvoře u psů máma místo, které je od severu a západu chráněné zdí. Je tedy slunečné a chráněné před větry. Je tam svedený okap, takže by bylo postaráno částečně o závlahu. Prostor je 2,5m dlouhý, 3m vysoký, do šířky je to omezený kvůli dveřím do kotce. Nevím co tam zasadit. Nejdřív jsme uvažovali o mandloni, našla jsem na netu zakrslou. Ale píše se že má dlouhé kořeny a bojím se aby nám nenarušila zdi a taky až by začali padat, tak by nám je sklidili psy. Pak jsem chtěla ostružiny, ale ty se trhají postupně a to by byl problém, protože tam děti samy nesmějí. Proto potřebuji něco co se trhá najednou, nebo na dvakrát. Co by jste mi poradili? Chtěla jsem tam dát jablka Golden, ale bydlíme na vysočině, 500mnm, tak nevím jestli by i na tak dobrém místě došli. Předem děkuji za každou radu. Marta

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 79.90 (?), 15.3.2009 20:48

Dobrý večer. Odrůdu Golden Delicius tam určitě nesázejte. Projděte si, prosím, tuto část diskusního fóra o jabloních a myslím, že si vyberete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Rejpal - (9) - 168.167 (?), 16.3.2009 7:09

Problém může být s močí - ne každý strom na psím dvorku přežije. No a první sezonu může nastat další problém pokud psi budou stromek vyhrabávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 47.193 (?), 16.3.2009 7:50

Na dvoře je pouze jeden pes, jinak jsou tan feny, ale stejně by jsme tam dali zábranu, jednak kvůli očůrávání a taky okusu (z nudy by se do něj pustili). Na to místo se psi chodí vyhřívat a proto potřebu dělají jinde. Dvůr mají prostorný 14x10m. Má někdo radu co tam zasadit? Děkuji Marta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika