Příspěvky uživatele - Rejpal

zemní vrták, 16.3.2009
Mě v zásadě stačí průměr o malinko větší než má lešen. trubka. S tím bajonetem je to dobrý nápad. Pro tlačení vrtáku přemýšlím o využití hydraulického heveru. Ale bojím se, že nebudu schopen přesně vést vrt po celé délce.  Potřebuji směrovou... celý příspěvek >
zemní vrták, 16.3.2009
Vaše zkušenost s ručním zemním vrtákem mi nalila optimismus do žil. Pohrávám si s myšlenkou vyvrtat v jílovité zemině díru asi 10-12m, ale vodorovně. Jen jsem si nebyl jistý, zda to jde v domácích podmínkách realizovat. Neměl ten váš vrták tendenci... celý příspěvek >
Hrúbka vrúbľa, 16.3.2009
Mám několik myrobalánů, které chci přeroubovat na slivoně. Rouby jednoleté, optimálně silné. Ale podnož je trošku problém. Vzhledem k drsným podmínkám po vysazení odkopků byly přírůstky minimální a tak jsou 5-8 leté myrobalány stejně silné jako... celý příspěvek >
Odběr roubu slivoně, 16.3.2009
Pro Pospa:     moje rady jsou pouze rady začátečníka, určitě Vám poradí někdo zkušenější. Já při roubování kopulací nepoužívám štěpařský vosk, ale balzám - lépe se mi s ním pracuje. používám rouby asi s 5-8 očky, někdy i víc,... celý příspěvek >
Poraďte co zasadit, 16.3.2009
Problém může být s močí - ne každý strom na psím dvorku přežije. No a první sezonu může nastat další problém pokud psi budou stromek vyhrabávat.
Prevodovka vari, 13.3.2009
Na stránkách VARI byly a doufám že pořád jsou ke stažení návody k použití a tam myslím je nákres složení velké i malé převodovky.
Jakou švestku na slivovici, 13.3.2009
Souhlasím, ale úplně nejlepší je mít více druhů pálenky a dávat si podle momentální chuti.
roubování, 13.3.2009
v sobotu má být pěkně, už se těším na slivoně. Koncem prosince jsem pověsil rouby do studny, už jsem narouboval třešně a meruňky. Ale dost mě překvapilo, že rouby třešní byly už před týdnem ve studni narašené.
Mini balíkovač, 13.3.2009
Moc pěkné.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika