Náhrada za Idared



host - 29.59 (?)
14.2.2011 11:08

     Na náš Topaz, asi 15tiletý čtvrtkmen s kotlovitou korunou, pod stromem černá textilní folie, na okraji Českého středohoří(300m n. m.), si nemůžu stěžovat. Kvalita každoročně výborná, bez výkyvů kvality, s plody střední velikosti(trochu v létě protrhávám). Skladovaný v suchém sklepě, chutná podle mého názoru nejlépe v prosinci a lednu. Trpěl před lety hnilobou v místě naočkování, ale to jsem odstranil(psal jsem o tom na této diskuzi). U Opalu zkusím udělat větší probírku, aby udělal větší plody. Tato odrůda potřebuje asi stejné skladovací podmínky jako Golden-přiměřenou vlhkost sklepa. Hora.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
host - 165.42 (?), 13.2.2011 15:33
Problém v padaní plodov Rubín počas leta nebol v napadnutí škodcami, spadnuté jabĺčka boli zdravé a pri postrekoch jabloní (Šampion, Golden, Spartan, Idared, James Grieve...) som používal kombináciu fungicídov a insecticídov. Keďže sa situácia každý rok opakovala, vysvetlil som si príčinu v nadmernej intenzite rastu. Ale aj u môjho svokra 20 km ďalej narástli Rubíny časom do takých rozmerov, že bol z toho zúfalý. Zatienili mu celú záhradu, lebo pestoval volný tvar korún. Vyholovanie ramien palmety Rubínu som riešil očkovaním viacerých očiek Rubínu do týchto ramien, čím vznikol plodonosný obrast. Ako nakoniec Rubín skončil, o tom som písal. Keď sa začali predávať rezistenty z Holovous a Střížovic, vysadil som postupne Vandu, Nabellu, Produktu, Topaz, Melodiu, Rezistu, Florinu i tolerantnú Pinovu. Cieľom bolo nájsť najchutnejšie zímne úrodné jablko, ktoré nepotrebuje postrek proti chrastavitosti (ostatné sa dá zvládnuť mechanicky príp.chemicky) a ktoré sa dá tvarovať do ovocnej steny. Neskorých zímnych a chutných rezistentov je na trhu naozaj málo. Ak oberám v správnom termíne, keď sa stopka pri nakloneniu plodu do boku oddelí pri dreve, vydrží mi najdlhšie v konzumnej zrelosti Pinova. Teplota v pivnici je cca 5 st.Celzia, vlhkosť cca 95%. Najchutnejší Topaz už po Novom roku stráca sviežesť. Rád by som sa preto spýtal pána diskutujúceho z južnej Moravy, ako dlho u neho vydrží odroda Rozela, ktorú by som chcel odskúšať? Konzumná zrelosť je dlhšia ako u Topazu? Ďakujem za cenné poznatky. Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 58.118 (?), 13.2.2011 17:31
To očkovanie do vyholených ramien Rubína ma zaujíma... môžete popísať bližšie? termín... technika...?...a platí ešte tá ponuka vrúbľov rezistentov? Ďakujem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.6 (?), 13.2.2011 19:13

Rozela má konzumní zralost podle popisu do března, v loňském roce jsem ji nechal ve sklepě do konce března, ale už byla za zenitem.Topaz vydrží běžně do nové sklizně, tak se mně nezdá, že by po Novém roce ztrácel svěžest.Já jej ještě nekonzumuji.V loňském roce jsem chutnal Topaz v říjnu ze sklizně 2009 a byl ještě přijatelný. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.53 (?), 13.2.2011 19:27

Na com Mate ten topaz, ked Vam vydrzi do novych jablk a   aku Mate pivnicu. Nechce sa mi to verit. Ja mam topaz na m9, nadm. vyska cca 250mnm a ako napisal Palo vydrzi mi do marca.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 82.212 (?), 13.2.2011 20:44

Já mám štíhlé vřeteno Topazu na J-TE-E a vydrží do konce dubna. Potom už prostě " není ".

Ve skladovatelnosti ho Rozela nepřekoná. Také bych Vám doporučil Sirius, vydrží rovněž do konce dubna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 150.18 (?), 13.2.2011 22:04
Musíte mať sakramentsky dobrý klon Topazu. Ja ho mám na MM104 (Záhorí,205 m n.m.), pochádza z Plantexu Veselé pri Piešťanoch. Najchutnejší je v novembri. Túto zimu dokonca ako jediná sorta popraskal na povrchu šupky, takže dužnina vyhrezáva. Asi je v pivnici moc vlhko (vysoká hladina spodnej vody), alebo je náročný na presné % rel.vlhkosti. Doteraz som ho vychvaloval, ale už sa začínam"škrábať za uchom." Samozrejme chuť ako hovoríte "za zenitom." Skúsim navrúblovať Red Topaz a o dva roky uvidím. Mal by o 2 týždne skôr sčerveňať a tým by sa mohol podtrhnúť, čo by teoreticky predĺžilo skladovateľnosť. Zaujímavé je, že Topaz navrúbľovaný na Melódii, keď začal rodiť, mal plody červenšie a Melódia ich začala mať takmer raz tak veľké. Sírius mám už naštepený, vlani mal 2 malé plody. Doposiaľ tu na fóre nikto nehovoril o Opálu. Je lepší ako Sírius alebo je na úrovni Rozely? Paľo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 13.2.2011 22:16

Možná nejde u Topazu o klon. Tato odrůda má v různých letech diametrálně rozdílné výsledky v kvalitě plodů. Aspoň u nás tedy a není to způsobeno jen sumou teplot v daném roce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 82.212 (?), 14.2.2011 7:51

S Topezem mám podobnou zkušenost jako p.Vysloužil.

Opál je sladké jablko, vydrží také do dubna, ale zdrobňuje plody. Už jsem zde někde psal, že loni jsem sklidil jenom broky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.59 (?), 14.2.2011 11:08

     Na náš Topaz, asi 15tiletý čtvrtkmen s kotlovitou korunou, pod stromem černá textilní folie, na okraji Českého středohoří(300m n. m.), si nemůžu stěžovat. Kvalita každoročně výborná, bez výkyvů kvality, s plody střední velikosti(trochu v létě protrhávám). Skladovaný v suchém sklepě, chutná podle mého názoru nejlépe v prosinci a lednu. Trpěl před lety hnilobou v místě naočkování, ale to jsem odstranil(psal jsem o tom na této diskuzi). U Opalu zkusím udělat větší probírku, aby udělal větší plody. Tato odrůda potřebuje asi stejné skladovací podmínky jako Golden-přiměřenou vlhkost sklepa. Hora.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.6 (?), 14.2.2011 18:28

Co se týká skladování, tak mám běžný sklep na jablka s teplotou od dvou do dnešních 4 stupňů.Topaz i většinu ostatních rezistentů mám naroubovány na J-TE-E a M9.Část stromů v neoplocené zahradě mám na A2 a J-TE-C -Rubinola, Topaz,Melodie a Goldstar.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika