Crimson Snow



Stránky: 1,  2   
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 65.131 (?) 
28.1.2015 9:11, zobrazeno: 17000x

Spoločnost Kiku predstavila v Berline novu odrodu jablko Crimson Snow, je chrumkave štavnate vyvažena chut cukrov a kyselin.Tato odroda vykazuje velmi dlhu dobu pri skladovani.

Crimson Snow
Crimson Snow

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
MiroF. - (7) - 24.129 (?), 14.2.2015 15:22

Už len doriešiť taký malý problém - v ktorom záhradkárstve sa dá kúpiť stromček :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 101.101 (?), 27.3.2021 22:50

Zdravím, podařilo se prosím už někomu u nás tyto stromky sehnat?

Předem díky!

Pepa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 249.21 (?), 2.4.2021 22:43

České e-shopy poctivě prohledány a nikde nic. Exkluzivně to má prodávat italská školka, tady je odkaz.

Je to vynikající jablíčko. Pokud by některý obchodník začal stromky této odrůdy dovážet, budu první zájemce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 246.40 (?), 3.4.2021 7:46

Jestli jste sběratel, tal Vás chápu. Jestli však sháníte jen vynikající jablíčko, těch je v nabídkách plno. Z nových odrůd snad každá druhá. Další, co je vynikající v Itálii, zdaleka nemusí být vynikající tady, třeba někde 300-400m n.m.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Kvark - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (62) - 233.48 (?), 3.4.2021 10:56

Kdyz se vsude pise o te nadmorske vysce v souvislosti s pestovanim. Tak jako plati ta cisla nejak dogmaticky? Prece musi byt rozdil, kdyz je treba 325m n.m. na vrchu mensiho kopce a okolo jsou niziny kolem 200m n.m(jako mam ja). Nebo kdyz tech 325 metru je nekde v podhuri hor, kde hory ovlivnuji cele klima.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 40.61 (?), 3.4.2021 10:19

Pro vás vynikají, pro mě chuťově maximálně průměrné. Dlouhá doba skladovatelnosti se mi také nepotvrdila, slupka začala po měsíci vadnout. To už raději v tuto dobu Idared.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 3.4.2021 13:56

Odrůda byla nalezena jako nahodilý semenáček v Austrálii a vyselektována pod odrůdovým označením MC 38. Pěstebně se hodí do teplejších poloh.Uvádí se sklizeň po odrůdě Fuji.Po zkušebních výsadbách a velmi kladného ohlasu spotřebitelů se v posledních letech vysazují velkoplošné výsadby této odrůdy. Pokud někdo sežene roub může tuto odrůdu na zkoušku naroubovat i ve střední poloze.Nadmořská výška přece není ortodoxní hranice kde se dají odrůdy pěstovat. Lokality mají různou orientaci nebo jsou jinak chráněné a záleží na pěstiteli jak toho využije.Crimson Snow je čistě dílem přírody a pokud se tak úspěšně prosazuje v konkurenci profesionálního šlechtění musí jít o originální odrůdu.Věřím na tropickou příchuť s vyrovnaným poměrem cukru a kyseliny a dlouhou skladovatelností jak je prezentováno. Příroda je nejlepší šlechtitel.

Zahradaě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 101.101 (?), 16.4.2021 17:12

Dobrý den,

odkaz na ty Italy jsem taky našel, ale je tam tato poznámka: "plants are available exclusively for producers of licensed partners" - takže pro běžného smrtelníka asi nic.

Každopádně se mi podařilo něco jiného - jablka jím i s jadřincem a jeden mi chutnal trochu jinak, zvláštně - zjistil jsem, že jadérka klíčí - z jednoho už trčely lístky!

Dvě rostlinky už pomalu lezou ven z hlíny! Uvidím, co z toho bude. Co tak ale čtu, bude asi nejlepší najít, na co to později naroubovat.

Jabloň klíčení
Jabloň klíčení
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 101.101 (?), 16.4.2021 17:13

druhá rostlinka

Jabloň klíčení
Jabloň klíčení
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika